Wypowiedzi na forum o:

sukces

  • Niewygodna prawda o sukcesie Chin

    -- Religia jest dla ludzi bez rozumu. /Józef Piłsudski/

  • Emama nie jest fanką tenisa? cicho o sukcesie Polk

    I nie mowie o Idze. Maja Chwalinska jest juz pólfinalistką RG. Wielki sukces. Przeszła przez kwalifikacje, odesłała do domu wielkie gwiazdy i zameldowała sie w polfinale. Awans ze 114 na 30 miejsce.

  • Pajac ma sukces.

    sukces i dlaczego Pajaca? Tydzień wcześniej: "... Minister wojny USA Pete Hegseth poinformował ..., że w ciągu od 6 do 12 miesięcy USA wycofają 5 tys. żołnierzy z Niemiec. W związku z powyższym pojawiły się spekulacje, że Polska powinna zabiegać w Białym Domu o to, aby ci żołnierze trafili do

  • Re: Sukcesy polskiej firmy

    Nikt nie skomentuje tego sukcesu? Gdy polska firma jest światowym liderem i wciąz zwieksza swoja przewage rynkowa... -- Sława! Forum Słowiańskie gg 1728585

  • Re: Kolejny sukces polityki zagranicznej rządu

    A co? Wyborcza o tym nie pisze? Sukces to nie jest

  • Sukces Niepodległej

    Tym razem poczucie sukcesu - i nie dlatego , że wszyscy tak mówią. Raczej widać to gołym okiem w naszej Bolandzie. Idziemy pod prąd Europy - pod prąd tendencji spadkowej Zachodu (zawsze mówiłem, że jesteśmy Wschodem w pełnej krasie z dymem chutorów i wrzaskiem gwałconych mołodyci!) Tyle w nas

  • sukcesy Żurka

    .) Wrzuca filmiki do neta, drewno rąbie... I to w zasadzie wszystko z jego pasma sukcesów jest właśnie.

  • Dlaczego KO nie chwali się swoimi sukcesami?

    W moim wątku o Tusku uświadomiłyście mnie, jak wiele dobrego zrobił jego rząd w Polsce w newralgicznych dla mnie sprawach. Zdecydowanie nie jest to już premier, którego znaliśmy "za pierwszego Tuska". Wcześniej w ogóle o tym nie wiedziałam. Kojarzyłam tylko babciowe i wdowią emeryturę. Dlaczego rząd

  • Re: Sukcesy polskiej firmy

    "Ale sukcessy ciesza wbrew betonowi i złodziejom i lobbystom na etatach państwowych" Tak, sukcesy cieszą, pokazują jak wielki potencjał jest marnowany. Dotyczy to nie tylko satelitów. Dotyczy dronów, amunicji, odbudowy marynarki - chyba upadnie A26... itd. Jakubiak od ponad dwóch lat walczył o

  • Re: Sukcesy polskiej firmy

    eliot napisał: > "Ale sukcessy ciesza wbrew betonowi i złodziejom i lobbystom na etatach państwo > wych" > > Tak, sukcesy cieszą, pokazują jak wielki potencjał jest marnowany. Dotyczy to n > ie tylko satelitów. Dotyczy dronów, amunicji, odbudowy marynarki - chyba upadni > e A26... itd. Jakubiak od