Horoskop dzienny - 29 listopada (Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby)

Horoskop dzienny 29 listopada. Los może zaskakiwać. Chcesz poznać swoją przyszłość? Sprawdź, co takiego przydarzy się w ten wtorek i bądź gotowa/gotowy na wiele nowych wyzwań.

Horoskop dzienny – Baran

Uświadomisz sobie, że Twoje marzenia i cele osiągnęły właśnie wyższy poziom. Problem w tym, że powinnaś/powinieneś też pojąć, że część z nich może się okazać zwyczajnie nieosiągalna. Warto mierzyć siły na zamiary i to powinnaś/powinieneś zrobić w najbliższym czasie. Jeśli będziesz obstawać przy swoim, w końcu gorzko się rozczarujesz, a frustracja uniemożliwi Ci rozwój.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Twoje plany mocno się pokomplikują. Choć miałaś/miałeś nadzieję, że odhaczysz dziś choć kilka punktów ze swojej listy, nagle uświadomisz sobie, że pora z tego zrezygnować na rzecz czegoś innego ważniejszego. Postaraj się wziąć w garść i zrobić dokładnie to, co do Ciebie należy, ponieważ nikt Cię nie zastąpi, a to nie pora, by po raz kolejny się wymigiwać.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Twój kiepski humor stanie się dziś naprawdę nie do zniesienia. Będziesz narzekać na wszystko i wszystkich, bez względu na to, czy rzeczywiście znajdziesz ku temu dobry powód. Wszyscy z pozytywnym nastawieniem do świata zostaną przez Ciebie brutalnie skrytykowani – niektórzy odbiorą to do tego stopnia emocjonalnie, że nie będą chcieli więcej podejmować żadnych działań.

Horoskop dzienny – Rak

Konflikt, który trwa już od jakiegoś czasu i do chwili obecnej zdążył Cię już nieźle wykończyć, nagle przestanie istnieć. Okaże się, że rozwiązanie problemu, który wywołał awanturę, było prostsze niż ktokolwiek podejrzewał. Możesz się cieszyć tym osiągnięciem, jednak pozostawaj w ciągłej gotowości, by przypadkiem nie przegapić jakiegoś ważnego wydarzenia.

Horoskop dzienny – Lew

Nagle zaczniesz doceniać pewną relację, na którą do tej pory nie zwracałaś/zwracałeś uwagi. Pokaż, że naprawdę potrafisz doceniać innych, zwłaszcza tych, na których Ci zależy. Rozejrzyj się, bo może ktoś czuje się przez Ciebie regularnie pomijany lub niezauważany. Postaraj się mu to w porę wynagrodzić, by nie poczuł się lekceważony.

Horoskop dzienny – Panna

Przez cały dzień będziesz siedzieć jak na szpilkach. W oczekiwaniu na pewną istotną dla Ciebie wiadomość, zapomnisz o wszystkim wokół. Uważaj tylko, by nie zaniedbać z tego powodu swoich obowiązków. Choć wiadomość w końcu przyjdzie, możesz się mocno rozbić i stać bezproduktywna/bezproduktywny. Spróbuj temu zapobiec, jeśli tylko masz taką możliwość.

Horoskop dzienny – Waga

Możesz doznać dzisiaj pewnego rozczarowania z powodu sukcesu, który przypadł w udziale komuś innemu. Masz poczucie, że to Tobie należało się uznanie, a nie tamtej osobie. Bardzo boli Cię, że nikt Cię ostatnio nie docenia, choć bardzo się przecież starasz. Możliwe, że znajdujesz się w niewłaściwym miejscu i w końcu powinnaś/powinieneś poszukać sobie zajęcia, które naprawdę pozwoliłoby Ci realizować swoje pasje.

Horoskop dzienny – Skorpion

Życie zafunduje Ci zimny prysznic, kiedy nagle przekonasz się, że ktoś, komu bardzo ufałaś/ufałeś, cały czas Cię zwodził. Bardzo możliwe, że ta osoba manipulowała Tobą już od dłuższego czasu, w ogóle nie przejmując się konsekwencjami. Wykorzystywała Twoją naiwność i chęć niesienia pomocy, by osiągnąć własne cele. Powinnaś/powinieneś jak najszybciej zakończyć tę znajomość i pozbierać to, co jeszcze da się pozbierać.

Horoskop dzienny – Strzelec

Po ostatnich trudnych przejściach nagle czujesz się silniejsza/silniejszy. Masz wrażenie, że wszystko możesz zrobić i żadne z powierzonych zadań Ci niestraszne. Zajmiesz się dzisiaj pracą i innymi obowiązkami, więc nie będziesz mieć czasu, by myśleć jeszcze o życiu uczuciowym. To dobrze – przestaniesz rozpamiętywać to, co się stało i zaczniesz zupełnie nowy rozdział. Czasem tak właśnie trzeba.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Z przykrością zauważysz, że żeby pójść naprzód, musisz się zgodzić na rozwiązanie, narzucone Ci przez kogoś innego. Niestety, większość jest za, dlatego Ty nie masz już prawa głosu w tej sprawie. Jeśli się nie zgodzisz, będziesz się musiała/musiał pożegnać z danym stanowiskiem i tym, co do tej pory znałaś/znałeś. Z drugiej strony, może warto rozważyć takie rozwiązanie?

Horoskop dzienny – Wodnik

To, co do Ciebie dziś dotrze, mocno Cię przytłoczy. Jak się okazuje, sprzeczne informacje namieszają Ci w głowie i sprawią, że poczujesz się naprawdę kiepsko. Inni będą Ci zadawać pytania, na które nie zdołasz odpowiedzieć. Wszystko wyda Ci się mętne, zagmatwane, niejasne. Zdecyduj się na rozmowę z przyjacielem lub przyjaciółką – w ten sposób może Ci się udać odzyskać równowagę.

Horoskop dzienny – Ryby

We wtorek powinnaś/powinieneś mieć oczy dookoła głowy. W najmniej oczekiwanym momencie zdarzy się coś, na co od dawna czekałaś/czekałeś i powoli przestawałaś/przestawałeś wierzyć, że się w ogóle wydarzy. Nie pozwól, by ekscytacja przysłoniła Ci logiczne myślenie. Postaraj się iść naprzód i wykorzystać swoją szansę najlepiej jak umiesz.

Więcej o: