Horoskop dzienny - 24 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 grudnia. Co wydarzy się w wigilijny dzień? Przekonaj się, jaką przyszłość przewidują dla Ciebie gwiazdy - lepiej być przygotowanym na to, co może się wydarzyć. Poznaj horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku na sobotę.

Horoskop dzienny – Baran

Poranek będzie chaotyczny i może zaskoczyć Cię niespodziewanymi problemami. Choć miałaś/miałeś doskonały plan na cały dzień, niektóre rzeczy mogą się pozmieniać. Musisz się na to nastawić. Wieczorem jednak odpoczniesz i będziesz cieszyć się miłym towarzystwem.

Zobacz wideo Najciekawsze odkrycia kosmiczne ostatnich lat

Horoskop dzienny – Byk

Poczujesz magiczną aurę i zdasz sobie sprawę, że otaczają Cię ludzie, którym naprawdę na Tobie zależy. Spędzisz miły wieczór i przeprowadzisz kilka ciekawych rozmów. Zjesz też pyszne potrawy i poczęstujesz bliskich specjałami, przygotowanymi przez Ciebie na wyjątkową okazję.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Poranek rozpocznie się dynamicznie. Będziesz mieć wiele na głowie i możesz mieć problemy, żeby się ze wszystkim wyrobić. Zrobisz ostatnie przedświąteczne zakupy, dokończysz porządki w domu i weźmiesz się za gotowanie. Nie możesz jednak mieć wszystkiego sama/sam na głowie – jeśli nie znajdziesz chętnych do pomocy, bądź stanowcza/stanowczy, a na pewno szybko znajdziesz wsparcie.

Czakra - co to jest? Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Rak

Niespodziewane odwiedziny mogą Cię dzisiaj mocno zaskoczyć, a jednocześnie sprawią Ci wiele radości. Będziesz mieć okazję do odbycia ciekawych rozmów i powrócisz wspomnieniami do czasów, za którymi tęsknisz. Wieczorem ogarnie Cię magiczna, świąteczna aura, a bliskość ukochanych osób wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

Horoskop dzienny – Lew

Przed Tobą pracowity poranek i zabiegane popołudnie. Po zakończeniu świątecznych przygotowań będziesz jednak mogła/mógł trochę wypocząć. Zjesz coś smacznego, pośmiejesz się i spędzisz trochę czasu z bliskimi. Ktoś może podarować Ci wyjątkowy prezent.

Horoskop dzienny – Panna

Z pozoru prosta do rozwiązania spraw może dzisiaj sprawić Ci sporo kłopotów. Na dodatek, ktoś będzie próbował przerzucić na Ciebie swoje obowiązki. Nie pozwól wejść sobie na głowę! Wieczorem w końcu odpoczniesz i zasiądziesz przy świątecznym stole. Nie zapominaj jednak o przyjaciołach. Ktoś będzie czekał na Twój telefon.

Horoskop dzienny – Waga

W tym dniu skupisz się na przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Będziesz chciała/chciał zrealizować wszystkie swoje plany, by spędzić wymarzone święta. Znajdziesz wsparcie w bliskich osobach, dzięki czemu wszystko ułoży się tak, jak tego oczekiwałaś/oczekiwałeś.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie będziesz mieć czasu na marudzenie –  w tym dniu będzie liczyć się konkretne działanie. Czeka Cię sympatyczny dzień, jednak pamiętaj, by zbytnio się nie przechwalać. Uważaj też na swoje sekrety. Niektórzy mogą zbyt mocno interesować się tym, co starasz się ukryć.

Horoskop dzienny – Strzelec

Świąteczna atmosfera ogarnie Cię już z samego rana. Nie będziesz mogła/mógł doczekać się tych pięknych chwil, które spędzisz w gronie najbliższych. Z niecierpliwością będziesz też wyczekiwać momentu, w którym obdarujesz ukochane osoby pięknymi prezentami. Na pewno spędzisz dziś miło czas i nie będziesz mieć powodów do narzekań.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Będziesz musiała/musiał skupić się na kilku sprawach jednocześnie. Nie będzie łatwo, jednak nie poddasz się i postarasz się zrobić wszystko jak najlepiej. Wypoczniesz dopiero wieczorem, gdy usiądziesz przy wspólnym stole razem z bliskimi. Podczas dzisiejszych rozmów możesz dowiedzieć się czegoś ciekawego.

Horoskop dzienny – Wodnik

Musisz dzisiaj uważać na słowa, bo Twoje rozdrażnienie może doprowadzić do jakiejś niepotrzebnej sprzeczki, a przecież nie chcesz psuć rodzinie świątecznego nastroju. Dzień będzie naprawdę zwariowany, jednak postaraj się znaleźć czas na chwilę przerwy, by trochę się wyciszyć.

Feng shui - na czym polega ta filozofia? Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny – Ryby

Możesz mieć dzisiaj wiele ciekawych pomysłów, a Twoja kreatywność zaskoczy wszystkich. Z wielką chęcią zabierzesz się za świąteczne przygotowania, w których pomogą Ci bliscy. Spędzisz miłe chwile w towarzystwie ukochanych osób i znajdziesz wiele okazji do śmiechu.

Więcej o: