Więcej o:

zakupy

Wypowiedzi na forum o:

zakupy

 • Zakupy w czasie pandemii

  Dzień dobry, zwracam się z prośbą o wypełnienie bardzo krótkiej i anonimowej ankiety dot. zakupów internetowych w czasie pandemii. Badanie przeprowadzam na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta znajduje się w poniższym linku. Zakupy w czasie pandemii - ankieta Z góry dziękuję za wypełnienie!

 • Zakupy internetowe w czasie pandemii

  Dzień dobry, Byłbym bardzo wdzięczny za wypełnienie krótkiej i anonimowej ankiety dot. zakupów internetowych w czasie pandemii. Badanie przeprowadzam na potrzeby pracy magisterskiej. Ankieta znajduje się w poniższym linku. Zakupy w czasie pandemii - ankieta Z góry dziękuję za wypełnienie!

 • Zakupy w czasie pandemii

  Dzień dobry, zwracam się z prośbą do wszystkich osób które dokonują zakupów w internecie o wypełnienie bardzo krótkiej i anonimowej ankiety dot. zakupów internetowych w pandemii. Badanie które przeprowadzam na potrzeby mojej pracy magisterskiej znajduje się w poniższym linku. ankieta Z góry

 • Zakupy w czasie pandemii

  Dzień dobry, bardzo prosiłbym osoby które dokonują zakupów w Internecie o wypełnienie bardzo krótkiej, anonimowej ankiety dotyczącej zakupów online w trakcie pandemii COVID. Badanie potrzebne jest mi do pracy magisterskiej i znajduje się w poniższym linku. ankieta Bardzo dziękuję za wypełnienie.

 • Zakupy internetowe podczas pandemii

  Dzień dobry, Byłbym ogromnie wdzięczny za wypełnienie ankiety, którą przeprowadzam na potrzeby mojej pracy magisterskiej. Ankieta dotyczy zakupów internetowych w czasie pandemii COVID19 i znajduje się w poniższym linku. Tekst linku Bardzo dziękuję za wypełnienie.

 • Zakupy spożywcze przez internet

  W mojej miejscowości stały się dostępne zakupy spożywcze przez internet z dostawą do domu w ciągu dwóch godzin w tym owoce warzywa, świeże mięso itd. jestem bardzo zainteresowana ta opcja bo nie zawsze mogę jechać po zakupy a do tego nie musiałabym ich wnosić na piętro ani tracić czasu. Jakoś tak

 • Zakupy na amazonie

  Zrobiłam pierwszy raz zakupy na Amazon, mała rzecz, zgubiona poszewka z ikea . Tylko w Amazon znalazłam taki wzór. I teraz nie mam doświadczenia jak długo mogę czekać? Jak bardzo przedmiot może odbiegać od tego co przyślą. Warto tam kupować? Co wy kupujecie?

 • Nie znudzi ci się? I zakupy na sezon...

  Powstają kolejne wątki o zakupach na nadchodzącą wiosnę/lato/jesień/zimę... Nawet przy pytaniu o patelnię, padła kwestia "a po co ci taka, która służy dłużej niż rok?"... Jedna forumka pisze, że jak jej się buty znudzą, to celowo zniszczy je, zakładając do stajni... Koleżanka córkom, które już nie

 • Zakup samochodu używanego przez internet

  Przeglądając ostatnio ogłoszenia natknęłam się że niektóre firmy oferują samochody używane z dostawą pod dom. Czy zaryzykowałybyście zakup takiego samochodu przez internet bez sprawdzania go u mechanika przed zakupem?

 • Prowizja od zakupów przez internet

  Rób zakupy przez internet i otrzymuj prowizję od wartości swojego zamówienia. Załóż konto na i przekonaj się sam! Współpraca z ; i wiele innych.