Horoskop dzienny - 29 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 grudnia. Co tym razem przydarzy się w Twoim życiu? Jaka czeka Cię przyszłość? Sprawdź koniecznie, czego się spodziewać już w ten czwartek!

Horoskop dzienny – Baran

Dziś wszystko robisz z większą intensywnością niż to konieczne. W związku z tym może się zdarzyć, że włożysz w coś za dużo siły i przypadkiem uszkodzisz. Jeśli będzie to Twoja rzecz, pół biedy, gorzej jednak, jeśli akurat posługujesz się czymś, co do Ciebie nie należy. W takim wypadku przygotuj się na ostre komentarze i wymówki, skoro nie dbasz o cudze rzeczy.

Zobacz wideo Ptaki też mają uszy. Jak one działają?

Horoskop dzienny – Byk

Nie będziesz dziś szczególnie delikatna/delikatny dla innych. W ten sposób możesz nieumyślnie zranić kogoś swoimi słowami. Postaraj się dokładnie myśleć nad wszystkim, co mówisz, bo któryś z Twoich komentarzy może okazać się naprawdę nieprzyjemny, a w dodatku nietrafiony. Pamiętaj, że lepiej milczeć, gdy nie jesteś czegoś do końca pewna/pewny.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Czwartek przyniesie Ci sporo przyjemnych niespodzianek. Aż sama/sam się zdziwisz, jak wiele rzeczy do tej pory Cię omijało, jednocześnie czyniąc Twoje życie smutniejszym, a przy tym znacznie nudniejszym. Kiedy uda Ci się przełamać zwyczajną monotonię dnia, wreszcie odnajdziesz w nim to, co najpiękniejsze i zaczniesz to doceniać.

Horoskop dzienny – Rak

Twój dzień będzie się kręcił wokół zakupów. Nawet siedząc w pracy, będziesz nerwowo sprawdzać telefon w oczekiwaniu na najnowsze oferty z Twoich ulubionych sklepów. Koniec roku i wyprzedaże, które mu towarzyszą, uznasz za świetną okazję do uzupełnienia braków w swojej szafie. Uważaj tylko, by nie przesadzić z ilością wydanych pieniędzy.

Horoskop dzienny – Lew

Najprawdopodobniej właśnie w ten czwartek odezwie się do Ciebie ktoś, z kim długo nie utrzymywałaś/utrzymywałeś żadnych kontaktów. Ta osoba chętnie odnowi znajomość, jednocześnie dostarczając Ci kilku naprawdę pożytecznych informacji. Spodoba Ci się sposób, w jaki do Ciebie podejdzie. Wreszcie poczujesz się ważna/ważny i doceniona/doceniony.

Horoskop dzienny – Panna

Dziś uznasz, że jeśli nie teraz, to nigdy się nie odważysz i dlatego postanowisz zagadać do osoby, która od dawna Ci się podoba. To będzie Twój duży sukces, bo jeśli nawet nie będzie ona zainteresowana Tobą w sensie uczuciowym, może po prostu okazać się dobrym człowiekiem i świetnym materiałem na przyjaciółkę/przyjaciela.

Horoskop dzienny – Waga

Szczególnie szalony dzień, jaki czeka Cię w ten czwartek, może nieco namieszać Ci w głowie. Zdecydowanie nie wszystko pójdzie tak, jak to sobie zaplanowałaś/zaplanowałeś. Mimo wszystko, nie powinnaś/powinieneś się tym bardzo martwić, bo w gruncie rzeczy wszystko skończy się dla Ciebie bardzo korzystnie.

Horoskop dzienny – Skorpion

Chaos, jaki będzie Ci towarzyszyć w ten czwartek, może przyprawić Cię o porządny zawrót głowy. Zajęcie się poszczególnymi zadaniami, zaplanowanymi na dzisiaj, może sprawić Ci sporą trudność. Nie zdołasz połączyć faktów w harmonijną całość, co sprawi, że poczujesz się mocno zagubiona/zagubiony. Lepiej po prostu przeczekaj dzisiejszy dzień – jutro będzie lepiej.

Horoskop dzienny – Strzelec

W końcu uda Ci się dogadać w jakiejś niezwykle ważnej sprawie z Twoim partnerem/partnerką. Pamiętaj, że nie możesz w nieskończoność uciekać przed odpowiedzialnością ani uchylać się przed wypowiedzeniem własnego zdania. Tylko szczera rozmowa może poprawić Wasze relacje.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Zdziwisz się, jak korzystne okażą się dla Ciebie ostatnie zmiany w dziedzinie finansów. Nagle okaże się, że już wkrótce będziesz zarabiać znacznie więcej niż kalkulowałaś/kalkulowałeś. Zamiast przejmować się tym, co jest lepsze niż oczekiwania, po prostu korzystaj z życia.

Horoskop dzienny – Wodnik

Dziś, trochę wbrew sobie, otworzysz się na innych. Skorzystasz z zaproszenia na wspólne, koleżeńskie wyjście, wreszcie wyrwiesz się z szeregu obowiązków, które coraz mocniej Cię przytłaczają. Taka chwila oddechu okaże się dla Ciebie niezwykle ożywcza. W końcu poczujesz się naprawdę dobrze w swojej skórze.

Horoskop dzienny – Ryby

To doskonały dzień na podejmowanie decyzji inwestycyjnych. Musisz jednak dobrze przemyśleć wszystkie oferty i nie sięgać po pierwszą z brzegu. To, co wygląda na bardzo korzystne rozwiązanie, może zawierać jakieś trudne do zrozumienia szczegóły. Stawiaj swój podpis tylko pod tym, czego jesteś na sto procent pewna/pewny.

Więcej o: