Ma pokryte tatuażami niemal całe ciało. Pokazała, jak wyglądała przed ich wykonaniem. "Szok!"

Modelka Amber Luke wytatuowała sobie 98 procent powierzchni ciała. Pokazała fanom na TikToku, jak wyglądała przed transformacją. Internauci są w szoku i wprost nie mogą uwierzyć, że to ta sama osoba.

Amber Luke to australijska modelka, która zdobyła sławę głównie dzięki wyjątkowym tatuażom, które zajmują niemal całe jej ciało, bo aż 98 procent jego powierzchni. Kobieta często udziela się na swoim profilu na TikToku, gdzie zebrała już ponad 36 tysięcy obserwujących. Niedawno zaś zszokowała wielbicieli swoim wizerunkiem sprzed metamorfozy. Zobacz, jak wyglądała.

Zobacz wideo Dbanie o świeżo wykonany tatuaż. Wskazówki od profesjonalisty

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Amber Luke wytatuowała niemal całe ciało. Teraz pokazała fotki sprzed zabiegów.

27-letnia modelka z Australii wytatuowała sobie 98 procent powierzchni ciała, włącznie z oczami. Na wszystkie transformacje wydała ponad 250 tysięcy dolarów, ale jak sama twierdzi, nie żałuje. Pierwszy tatuaż zrobiła sobie, mając zaledwie 16 lat, argumentując to walką z depresją i chęcią podniesienia samooceny. Internauci mają skrajne opinie. 

To najlepsza decyzja na świecie

-piszą pochwalając jej wybór. Niestety, wiele osób wprost nie może uwierzyć w to, jak się zmieniła.

Szok!!!

-możemy przeczytać w komentarzach pod postem, gdzie Amber ujawnia, jak wyglądała przed metamorfozą. Na jej ciele nie widać żadnych tatuaży. Amber miała wtedy blond włosy oraz delikatny makijaż.

To nie jedyne transformacje modelki. Sprawdź, czym jeszcze szokuje

Amber Luke nazywana jest przez fanów "kobietą smokiem", nie bez przyczyny, ponieważ modelka zafundowała sobie między innymi zabieg rozszczepienia języka. Ponadto kobieta powiększyła sobie piersi i pośladki. Modelka jest także fanką piercingu. Z postów, które dodaje, wyraźnie widać, że posiada przekłuty nos i brwi w wielu miejscach oraz ma implanty na kościach policzkowych. Nie obyło się bez komentarzy krytyki, sugerujących, że dziewczyna lepiej wyglądała przed zabiegami. Większość obserwujących jednak dopinguje modelkę, która przyznała, że modyfikacje ciała pomogły jej w większej akceptacji siebie.

Więcej o: