Jak szybko odetkać nos? Użytkownik z TikToka pokazał genialny trik. To naprawdę proste

Jak szybko odetkać nos? Użytkownik z TikToka pokazał genialny trik. Czasami zdarza się, że nos jest zatkany. Dzieje się tak z bardzo różnych powodów. Jednak znaleźliśmy na to ciekawy sposób. Pewien użytkownik z TikToka zaprezentował, w jaki sposób można szybko poradzić sobie z zatkanym nosem.

Czasami każdemu zdarza się mieć zatkany nos. Niekoniecznie zawsze jest to związane z chorobą. Natomiast na pewno wszyscy się zgodzą, że jest to dość irytujący problem. Mamy jednak na to sposób. Zaprezentował go pewien użytkownik TikToka. To naprawdę proste.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Zac Efron debiutuje w TikToku, tańcząc z Jessicą Albą w Dubaju

Masz zatkany nos? Ten pomysł z TikToka może pomóc

Czasami zdarza się, że musisz uporać się z problemem zatkanego nosa. Z pomocą przyszedł pewien użytkownik TikToka, który nagrywa wiele podobnych porad. Konto nazywa się @Motivationaldoc i zebrało już 2.4 miliony obserwujących. Natomiast trik, o którym mowa polubiło już 1.2 miliona użytkowników. Mężczyzna w zaledwie 15 sekund pokazuje jak odetkać zatkany nos. Według tiktokera wystarczy, że uciśniesz nos po bokach, a następnie pociągniesz skórę w kierunku uszu.

W komentarzach można przeczytać różne opinie na temat triku. Nie u wszystkich zadziałał

W komentarzach pod TikTokiem można znaleźć wiele opinii. Nie wszystkie są jednak pozytywne. Użytkownicy wypowiadają się o sposobie naprawdę różnie. Wielu napisało, że trik wcale nie zadziałał i że stracili tylko czas. Zdania na temat tego sposobu są naprawdę podzielone. 

Inny skuteczny sposób na zatkany nos. Sięgnij po olejek eteryczny

Innym sposobem, który krąży w internecie, jest wykorzystanie olejku eterycznego. Wystarczy, że natrzesz klatkę piersiową specyfikiem, o intensywnym zapachu, a problem powinien zniknąć. Ten sposób na pewno ci nie zaszkodzi, więc warto wypróbować go w walce z uciążliwym kłopotem.

Więcej o: