Te zasady sprawdzają się zawsze i wszędzie. Tiktokerka zdradza prawdy o zaręczynowym pierścionku

Te zasady sprawdzają się zawsze i wszędzie. Tiktokerka zdradza prawdy o zaręczynowym pierścionku. Choć dla wielu to jeden z najważniejszych elementów biżuterii, to jednak jak się okazuje, nie warto nosić go cały czas. Powodów jest kilka, jednak wszystkie przedstawiła pewna użytkowniczka TikToka.

Zaręczyny to wspaniały moment w życiu każdej pary. Z tego powodu pierścionek, który daje się drugiej połówce z tej okazji, jest naprawdę ważny. Jednak jak zdradziła pewna użytkowniczka TikToka, nie należy nosić go cały czas. Powodów jest kilka.

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię

Nie powinno się nosić pierścionka zaręczynowego bez przerwy. Powodów jest kilka

Pierścionek zaręczynowy to bardzo ważny element biżuterii. Zwykle jest on jednym z najpiękniejszych, ale też najważniejszych. Niestety nie należy nosić go bez przerwy. Powodów jest kilka. Niestety nie jest to jedynie kwestia znudzenia się biżuterią. Choć oczywiście może do tego dojść, to jednak problem jest zupełnie inny i bardziej poważny. Uświadamia o tym pewna tiktokerka o nicku @carefulbride. Podpowiada ona, czemu nie warto nosić pierścionka zaręczynowego przez cały czas. Co jednak jeszcze bardziej istotne, wiele osób rezygnuje z regularnego noszenia pierścionka w obawie przed zgubieniem lub kradzieżą. Jednak nawet nie to okazało się najważniejszym czynnikiem.

Tiktokerka zdradza prawdy o zaręczynowym pierścionku. Warto o nich pamiętać

Niestety pierścionka zaręczynowego nie warto nosić bez przerwy. Nie jest to tylko spowodowane znudzeniem się biżuterią. Tiktokerka zwraca uwagę, że przez większość czasu, jubilerzy zalecają, aby nie nosić pierścionka. Może się on po prostu uszkodzić. W trakcie spania, gotowania, sprzątania, czy też treningu, ten element biżuterii jest poważnie narażony. Z tego powodu wiele osób go zdejmuje, co jednak ogranicza mocno czas, podczas którego nosi się pierścionek. Choć jest on bezsprzecznie bardzo ważny, to jednak jeśli chcesz o niego dobrze zadbać, lepiej ograniczyć posiadanie go na palcu do minimum. 

Więcej o: