Te znaki zodiaku w 2023 nie znajdą prawdziwej miłości. Muszą poczekać na drugą połówkę

Szukasz miłości jak z romantycznego filmu? Niestety, dla tych trzech znaków zodiaku poszukiwania w 2023 mogą być wyjątkowo trudne. Kto nie znajdzie prawdziwej miłości w 2023 roku? Czasem na wyjątkową relację warto dłużej poczekać.

Rozstanie z partnerem, czy partnerką to bolesne doświadczenie, z którym musiało się zmierzyć wiele osób. Dla trzech znaków zodiaku ten rok nie będzie pomyślny w sferze uczuciowej. Czeka ich wielki zawód miłosny. Choć na początku będzie trudno, nie można się poddawać. Los może się odmienić, a nieudany związek będzie tylko cennym doświadczeniem. Być może za rogiem czeka ktoś wyjątkowy?

Zobacz wideo Dlaczego ludzie cierpią w miłości i co ma z tym wspólnego kultura? Rozmawiamy z dr. Tomaszem Stawiszyńskim

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Towarzyskie Bliźnięta nie mogą się otworzyć na związek?

Osoby spod znaku Bliźniąt to czasem "urodzeni flirciarze". Nie lubią nudy, toteż często wdają się w krótkotrwałe relacje. Choć mogłoby się wydawać, że nie w głowie im stabilny związek czy małżeństwo, Bliźnięta w rzeczywistości poszukują idealnej osoby, która będzie ich słuchać i podziwiać. Niestety nie tędy droga. Towarzyska i rozrywkowa dusza Bliźniąt może odpychać potencjalnych partnerów. Może warto trochę zwolnić i skupić się na budowaniu stabilnej relacji?

Rak nie "szaleje" z uczuciami. Ciężko mu będzie znaleźć równie spokojną osobę

Rak jest stanowczy i nie lubi zmian. Spontaniczność mu nie w głowie, nie tylko w codziennym życiu, ale też w relacjach. Idealna randka to dla Raka rozmowa przy kawie lub spacer po parku. Nie lubi spontaniczności, toteż ciężko mu będzie stworzyć związek pełen energii i pasji. Aby stać się namiętnym kochankiem, Rak musi być przekonany do swoich uczuć, a do tego potrzeba czasu. Nie wszyscy chcą tyle czekać. Być może 2023 to nie jest właściwy rok na związek, a na potrzebne przemyślenia.

Próżna Waga nie zauważa wartościowych adoratorów... i miłości

Waga to romantyczna dusza. Z tego powodu ciężko jej znaleźć idealnego partnera niczym z bajki. Uwielbia być komplementowana, ale nie przez byle kogo. Ma grono adoratorów, ale wybiera tylko te najlepsze partie. Niestety sama nie zauważa swojej próżności, która może zniechęcać potencjalnych partnerów. Jej nieostrożność może spowodować wybór nieodpowiedniego partnera. Waga powinna otworzyć oczy i rozejrzeć się uważnie wśród wpatrzonych w nią amantów. Być może nie docenia kogoś, kto darzy ją szczerą miłością i będzie dla niej idealny.

Przypominamy, że są to jedynie wróżby, które można potraktować z przymrużeniem oka. Los może mieć inne plany.

Więcej o: