Horoskop dzienny - 21 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 stycznia. Przyszłość może się jawić w bardzo różnych barwach. Chcesz wiedzieć, jaka dokładnie czeka Ciebie? Sprawdź, co takiego zostało pomyślane dla Ciebie na tę sobotę.

Horoskop dzienny – Baran

Podejmiesz próby dogadania się z kimś, kto od dłuższego czasu nie podejmował takich kroków względem Ciebie. Nie licz jednak na powodzenie tej akcji, ponieważ ton Waszej dyskusji szybko się zaostrzy. Lepiej zrezygnuj z dalszych rozmów, bo tylko sobie zaszkodzisz.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Uprzesz się, by postawić na swoim, w związku z czym w ogóle nie będziesz słuchać tego, co mają Ci do powiedzenia bliscy. Nie dziw się potem, że takie zachowanie może u nich wywołać co najmniej frustrację, jeśli nie skrajne oburzenie. Musisz przyjąć do wiadomości, że nie zawsze wszyscy muszą się zgadzać z Twoim zdaniem, mimo że przecież jesteś dla nich ważna/ważny.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Jeśli marzysz o tym, by wreszcie zadbać o porządek w domu, nastaw się na to, że będziesz musiała/musiał się temu poświęcić sam. Lepiej zresztą, jeśli poszczególne obowiązki wykonasz samodzielnie, ponieważ w ten sposób unikniesz błędów, jakie mogliby popełnić inni, próbując Cię wyręczyć. Pamiętaj – wcale nie musisz się śpieszyć. Rób wszystko dokładnie w takim tempie, jakie Ci odpowiada.

Horoskop dzienny – Rak

Spokój? Nie dziś. Wszelkie Twoje plany legną w gruzach przez jedną decyzję, podjętą spontanicznie przez kogoś z Twojego bliskiego otoczenia. Spotkania, jakie zaplanowałaś/zaplanowałeś sobie na dzisiaj, ulegną poślizgowi lub w ogóle się nie odbędą. Możesz być tym faktem mocno oszołomiona/oszołomiony, choć tak naprawdę w niczym Ci to nie przeszkodzi.

Horoskop dzienny – Lew

Uparłaś/uparłeś się dzisiaj, by zrealizować wszystkie swoje cele z tego tygodnia. Sęk w tym, że przez wcześniejsze pięć dni nie robiłaś/robiłeś nic, by przybliżyć się do ich osiągnięcia, a z taką liczbą rzeczy do zrobienia dziś sobie nie poradzisz. Przestań oszukiwać się, że jest inaczej i po prostu zastanów się nad innym, tym razem rozsądnym rozwiązaniem.

Horoskop dzienny – Panna

Twoja stanowczość odejdzie dziś w zapomnienie. Choć nie będzie Ci się uśmiechało robienie tego, co wymyślili sobie Twoi znajomi, ze względu na pewne wydarzenie, nie będziesz miała/miał serca im odmówić. To w konsekwencji doprowadzi do Twojej frustracji i nerwowości. Nie zapominaj, że naburmuszona/naburmuszony i opryskliwa/opryskliwy nikomu się nie przydasz.

Horoskop dzienny – Waga

Znajdziesz się pośrodku wielkiego chaosu. Uzmysłowisz sobie, że tak właśnie w ostatnim czasie wygląda Twoje życie. Nie zdołasz nawet zrozumieć tego, co będą chcieli Ci przekazać inni. Czy z własnej winy? Trudno powiedzieć. Zaczniesz się poważnie zastanawiać nad gruntownymi zmianami, które mogłyby Ci się pomóc odnaleźć w obecnej sytuacji.

Horoskop dzienny – Skorpion

Od pewnego czasu obserwujesz u siebie problem z wyciąganiem trafnych wniosków. Dziś może on się jeszcze nasilić i wpędzić Cię w prawdziwe kłopoty. Niewykluczone, że ktoś może być na Ciebie wściekły, ponieważ nie przewidywał u Ciebie takiej reakcji. Nie denerwuj się jednak zbyt mocno – sama/sam sobie jesteś winna/winny, ponieważ rozkojarzenie wynika u Ciebie z przemęczenia. Pora wziąć trochę na wstrzymanie i zadbać o większą ilość snu.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli planowałaś/planowałeś dzisiaj jakieś większe zakupy, to lepiej je sobie odpuść. Prawda jest taka, że możesz dzisiaj myśleć bardzo nierozsądnie, co pozwoli Ci łatwo roztrwonić dużą sumę pieniędzy. Co gorsza, już w domu uświadomisz sobie, że przynajmniej połowy z kupionych rzeczy w ogóle nie potrzebowałaś/potrzebowałeś. Pamiętaj, że promocje wcale nie wymuszają na Tobie konieczności zdobywania nowych rzeczy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Tylko od Ciebie zależy, czy ten dzień ostatecznie będzie udany. Pewne osoby będą się starały sprowokować Cię do rozpoczęcia kłótni. Jeśli nie zareagujesz na ich zaczepki, prędko odpuszczą, a Twoja sobota stanie się przyjemna i komfortowa. Także wieczór spędzisz w bardzo miłym towarzystwie.

Horoskop dzienny – Wodnik

Sobota powinna Ci pomóc się zrelaksować. Wreszcie będziesz mogła/mógł się skupić na tym, co robisz najlepiej i co rzeczywiście lubisz robić. To pozwoli na odprężenie, zapomnienie o kłopotliwej codzienności, a jednocześnie oczyszczenie umysłu przed kolejnymi wyzwaniami, na które musisz się przygotować w przyszłym tygodniu.

Horoskop dzienny – Ryby

Odkryjesz dziś, że ktoś Cię wykorzystuje. Poczujesz się ofiarą manipulacji, w której wzięło udział naprawdę sporo osób. Nie zakładaj, że wszystko samo się wyjaśni, tylko w stanowczy sposób zgłoś swój sprzeciw. Tylko tak uda Ci się zawalczyć o swoje racje.

Więcej o: