Najlepsze gify na dzień dobry. Ruchome obrazki na przywitanie, które poprawią humor każdemu!

Nie masz pomysłu jak zacząć rozmowę, przywitać się ze znajomym lub życzyć miłego dnia? Podziel się z nim tymi obrazkami. Gify na dzień dobry idealnie sprawdzą się jako multimedialna kartka. Zaskoczysz nią swoich bliskich i z pewnością poprawisz im humor z samego rana. Sprawdź nasze propozycje.

Gify już od długiego czasu biją rekordy popularności w internecie i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. To ruchome obrazki to doskonała forma do wyrażania uczuć, powitania, czy "zagajenia" rozmowy. Jeśli chcesz wywołać uśmiech na twarzy najbliższych, wyślij im te gify na dzień dobry.

Zobacz wideo Prezentacja na Komisji Obrony Narodowej, a tam "Gwiezdne wojny", bitwa pod Koronowem i memy

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Śmieszne gify na dzień dobry. Takie powitanie rozbawi twoich znajomych

Najlepiej zaczynać dzień czymś radosnym. Często sprawia to, że mamy dobry humor przez całą dobę. Jeśli chcesz przywitać się z bliskimi, a przy okazji ich rozbawić, wypróbuj poniższe gify.

Miłego dnia.Miłego dnia. public domain

Miłego dnia.Miłego dnia. swiatcytatow.pl

Pobudka.Pobudka. swiatcytatow.pl

Możesz wysłać również śmiesznego mema, nawiązującego do wysyłania gifów.

Smacznej kawusi.Smacznej kawusi. paczaizm.pl

Urocze gify z rana. Te obrazki będą miłym zaskoczeniem dla twoich bliskich

Dobrym pomysłem będzie wysłanie bliskim czegoś miłego, wzruszającego lub motywującego. Z pewnością ich dzień stanie się lepszy, kiedy będą wiedzieli, że o nich myślisz i życzysz im jak najlepiej. Oto nasze propozycje najbardziej uroczych gifów, od których możesz zacząć poranek. Prześlij je znajomym, a z pewnością docenią ten gest.

Miłego dnia.Miłego dnia. gifyagusi.pl

Herbatka.Herbatka. swiatcytatow.pl

Gif na powitanie. Wyślij je, jeśli chcesz "zagaić" rozmowę

Jeśli chcesz rozpocząć z kimś rozmowę, a nie wiesz, jak zacząć, wypróbuj jeden z proponowanych przez nas gifów. Zabawne obrazki, na których ktoś macha ręką do odbiorcy, zaciekawią go i zaskoczą. Możesz przesyłać je zamiast pisania zwykłego "cześć", znajomi na pewno docenią oryginalność i spodoba im się taka forma powitania. Możesz wybrać urocze zwierzątka, uśmiechnięte osoby, czy kadry z filmu, który oboje znacie.

Hello gif reaction dump

Hello!Hello! tenor.com

Hello!Hello! tenor.com

Hello!Hello! tenor.com

Więcej o: