Widziałeś te memy? Harry Potter wciąż nie traci na popularności. 10 obrazków nie tylko dla mugoli

Ogromną popularnością wciąż cieszą się tworzone przez Internautów memy. Harry Potter, fikcyjna postać z książek J.K. Rowling i bohater ośmiu filmów, stanowi inspirację dla niektórych z nich. Specjalnie dla was przygotowaliśmy 10 zabawnych i wzruszających obrazków o świecie młodego czarodzieja.

Postać Harry'ego Pottera odegrała ogromną rolę w życiu wielu dzieci i nastolatków. Fikcyjny chłopiec z książek J.K. Rowling do dziś cieszy się ogromną popularnością, mimo że od premiery pierwszej części książki minęło już 25 lat. W efekcie Internauci do dziś inspirują się przygodami młodego czarodzieja do tworzenia nowych memów. Specjalnie dla was przygotowaliśmy 10 z nich.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wszyscy wiemy, jak zmienili się główni bohaterzy "Harry'ego Pottera". Drugoplanowych postaci dziś nie poznacie!

Czarodziejskie memy. Harry Potter i sceny z filmów mimo upływu lat wciąż podbijają Internet

Dużą popularnością cieszy się tworzenie memów związanych z konkretnymi scenami w filmie. Do historii przeszła wypowiedź profesor McGonagall, która zawsze marzyła, by wymówić pewne silne zaklęcie, stoicki spokój Lucjusza Malfoya czy liczne "szpileczki" wbijane Ronowi przez Hermionę. Internauci lubią też porównywać, jak z biegiem lat zmieniali się aktorzy grający poszczególne postaci.

 
 
 

Harry Potter. Memy po polsku, które wciąż świadczą o popularności "chłopca, który przeżył"

Internet w Polsce również inspiruje się przygodami młodego czarodzieja. Nie brakuje memów związanych ze światem Harry'ego Pottera, które potrafią rozbawić do łez.

Harry Potter. Memy, które potrafią wzruszyć

Niektórzy internauci zgadzają się ze stwierdzeniem, że ostatnia scena ósmej części filmu zakończyła pewien etap w życiu każdego fana. Książki o przygodach czarodzieja pomagały dzieciom budować wiarę we własne możliwości i w to, że prawdziwa przyjaźń pomoże pokonać każde zło. Z tego względu wiele osób lubi co jakiś czas powrócić do tego świata magii, który stanowił ogromną część ich dzieciństwa.

 
 
Więcej o: