22-letnia kobieta z niecodziennym tułowiem. Komentujący piszą "Ona wygląda jak dżdżownica"

23-letnia Emmie jest aktywną fizycznie kobietą, która może się pochwalić bardzo smukłą i wysportowaną sylwetką. Na swoim koncie w aplikacji TikTok z dumą prezentuje swój umięśniony brzuch. Jednak część internautów zwróciła uwagę na inny szczegół. Ich zdaniem Emmie ma nadzwyczajnie długi tułów.

Pod jej filmikami pojawia się masa komentarzy, z czego większość z nich jest niepochlebna. Dziewczyna stara się nie przejmować negatywnymi uwagami. Na swoim profilu dodają nagrania z siłowni i stara się motywować swoich obserwujących do dbania o formę fizyczną i zachęca do zdrowego odżywania. Jednak internet potrafi być nieprzyjaznym miejscem, a pod jej filmikami regularnie pojawiają się hejterzy krytykujący jej sylwetkę.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska o powrocie do sylwetki sprzed ciąży

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

23-latka ma długi tułów. Pod każdym postem wylewa się na nią masa hejtu

Każdy z nas jest inny. Nie tylko pod względem charakteru, ale też wyglądu. Ktoś jest wysoki a ktoś niski. Jedni mają duże dłonie a inni malutkie. Co człowiek to różnica, jednak nie powinno to sprawiać, że ktoś staje się obiektem ogólnego żartu. 23-letnie Emmie, jedna z użytkowniczek popularnej aplikacji TikTok, na własnej skórze poczuła jak pełni nienawiści i niekulturalni są niektórzy ludzie. Na swoich filmikach pokazuje ona smukłe i wyrzeźbione ciało, na które bardzo długo pracowała. Jednak, zamiast spotkać się z pozytywną reakcją, spłynęła na nią gigantyczna krytyka i hejt. Komentujący wytykają jej nieproporcjonalnie długi tułów. Część osób myślała, że to dlatego, że jest bardzo wysoka, jednak Emmie mierzy zaledwie 160 centymetrów wzrostu.

Emmie się nie poddaje. Wciąż publikuje filmiki

Na przekór swoim hejterom dziewczyna kontynuuje pokazywać swoje ciało. Jednak przeglądając jej treści, można spotkać wiele naprawdę nieprzyjemnych komentarzy. Dziewczyna wciąż jest dumna ze swojego ciała i nie przestaje się nim chwalić.

Ona wygląda jak dżdżownica
Z całym respektem- nie pokazuj się więcej
Proszę, powiedzcie mi, że to jakiś żart...

Jednak część użytkowników po zobaczeniu fali hejtu, jaka się na nią wylewa, postanowili komentować jej posty miłymi słowami:

Dosłownie masz mój wymarzony brzuch
Żona z Avatara! W najlepszych aspektach
Opadła mi szczęka, wymarzone ciało
Więcej o: