Znalezisko na plaży w Kątach Rybackich wprawia w osłupienie. Może kosztować nawet kilkaset złotych

Na plażach turyści znajdują wiele ciekawych przedmiotów, które mogą mieć dużą wartość. Zagubiona biżuteria czy sprzęt elektroniczny to tylko niektóre z nich. Jak się okazuje, natura również obdarzyła człowieka wartościowymi morskimi okazami. Jeden z nich pokazał znalazca z plaży w Kątach Rybackich.

Lubuscy Łowcy Burz to profil na Facebooku, na którym twórcy przekazują komunikaty dotyczące warunków atmosferycznych w Polsce. Regularnie pojawiają się tam również ciekawostki z kraju i nadesłane przez obserwatorów zdjęcia. 29 stycznia opublikowano fotografię znaleziska, na które natknął się jeden z użytkowników Facebooka.

Zobacz wideo Skąd się bierze zmącona woda nad polskim morzem?

Zainteresował Cię ten artykuł? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Ciekawe odkrycie w Kątach Rybackich. Co przedstawia ta fotografia?

Pan Paweł postanowił podzielić się z innymi internautami swoim znaleziskiem. Do twórców profilu Lubuscy Łowcy Burz przesłał zdjęcie nietypowego odkrycia z plaży w Kątach Rybackich. Na pierwszy rzut oka ciężko określić, co widać na fotografii.

Wygląda jak kawałek uschniętej szynki

- można przeczytać w komentarzach. Choć kształtem i kolorem faktycznie przypomina mięso, to w rzeczywistości jest to coś zupełnie innego. Jak się okazuje, pan Paweł znalazł na plaży ogromny kawałek bursztynu. Komentujący szacują, że wartość znaleziska wynosi nawet kilkaset złotych.

Kadyrow i Putin zrobili selfieKadyrow wybełkotał swój plan dla Polski. "Denazyfikacja i referendum na Śląsku"

Podejrzane nurkowanie Hiszpanów. Żarty nawiązujące do słynnej afery

Internauci w komentarzach często nawiązywali do niedawnej afery z hiszpańskimi nurkami.

I nie trzeba nurkować jak Hiszpanie

- można przeczytać pod postem. Komentarz zebrał ponad 1000 polubień i nic w tym dziwnego. Przypominamy, że w połowie stycznia służby ratownicze zostały wezwane do trzech nurków, u których wystąpiła awaria łodzi. Mężczyźni rzekomo szukali bursztynów i podawali się za Hiszpanów. Podejrzane wydało się miejsce nurkowania. Od około sześciu godzin znajdowali się bardzo blisko naftoportu, jednak na ich łodzi nie znaleziono żadnych bursztynów, a sprzęt, który posiadali, był profesjonalny. Do dziś nie wiadomo, czy mężczyźni mówili prawdę.

Czym usunąć silikon? Pamiętaj o tych wskazówkach, a z łatwością poradzisz sobie z zabrudzeniamiCzym usunąć silikon? Pamiętaj o tych wskazówkach, a unikniesz problemów

Więcej o: