Horoskop dzienny - 10 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 10 lutego. Każdy dzień jest inny i niewiele można na to poradzić. Jaki będzie Twój piątek? Zastanów się, co możesz zrobić w ten dzień, wsłuchując się w głos losu, który podpowie, co Cię czeka.

Horoskop dzienny – Baran

Postawa pewnej osoby względem Ciebie będzie Cię dziś napawała zdumieniem. Niestety, nie możesz liczyć na pozytywną niespodziankę. Ten ktoś storpeduje Twoje plany szybciej niż w ogóle zdążysz pomyśleć o ich realizacji. Nie daj się jednak oszołomić na zbyt długo – im dłużej zostaniesz wyłączona/wyłączony z gry, tym więcej szkód wyrządzi Twój nowy rywal.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Pewna rzecz, na którą bardzo liczyłaś/liczyłeś, niespodziewanie przejdzie Ci koło nosa. Niewykluczone, że będzie w tym maczać palce ktoś z Twojej rodziny. Jego egoistyczne zachowanie doprowadzi do pewnej katastrofy, której skutków niestety nie uda Ci się zbyt szybko naprawić. Możesz mieć żal do tej osoby, a pozostali członkowie rodziny źle zinterpretują sytuację i napadną na Ciebie, biorąc jej stronę.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

W życiu zawodowym i prywatnym odniesiesz dziś znaczny sukces. A co ciekawe, wcale nie będziesz o to zabiegać i przeżyjesz spore zaskoczenie związane z nagłą, pozytywną zmianą. Inni mogą okazać się zazdrośni o to, co osiągniesz w tak krótkim czasie, i to przy niewielkim nakładzie pracy. Nie przejmuj się i korzystaj ze swojej szansy.

Kosmogram - co to jest? Kosmogram - najbardziej precyzyjny horoskop. Jak go wykonać i zinterpretować?

Horoskop dzienny – Rak

W piątek Twoje myśli będą krążyć wokół pracy, niezależnie od tego, gdzie obecnie się znajdziesz. Nawet po powrocie do domu Twoje rozważania będą dotyczyć życia zawodowego i obowiązków, które musisz wykonać w najbliższych dniach. Nie możesz tak funkcjonować – Twoi bliscy martwią się o Ciebie, a część z nich może mieć do Ciebie pretensje o brak zainteresowania.

Horoskop dzienny – Lew

Praca nałoży dziś na Ciebie pewne ograniczenia. Choć wiesz, że umówiłaś/umówiłeś się z kimś dla siebie ważnym, możesz mieć problem nawet z wysłaniem SMS-a z potwierdzeniem, że spotkanie jest aktualne. Tymczasem ta osoba może się denerwować i obawiać się, że stchórzysz. Zrób wszystko, by poinformować ją o swoich planach i później nie żałować.

Horoskop dzienny – Panna

Cały dzień będziesz nosić w sobie poczucie potwornego rozbicia. Pozostaniesz nieswoja/nieswój i niechętna/niechętny wobec tego,  co przyniesie Ci piątek. Nawet perspektywa wolnego weekendu nie podniesie Cię na duchu. Dziś raczej już nie ma dla Ciebie nadziei na poprawę – przyda Ci się po prostu zdrowy sen.

Horoskop dzienny – Waga

Twoje życie będzie dziś przypominało walkę o wszystko. Każdy kolejny obowiązek to będzie koszmarna potyczka, która będzie Cię kosztować sporo nerwów. Nie możesz się z niczym wyrobić ani poradzić sobie z narastającymi przeciwnościami. Pamiętaj – nic na siłę. Nie trzeba przecież się przeforsować.

Horoskop dzienny – Skorpion

Jesteś trochę zaniepokojona/zaniepokojony tym, co dzieje się wokół Ciebie. Niektóre sprawy mogą się potoczyć nieco inaczej niż przewidywałaś/przewidywałeś. Nie możesz przeżywać tak mocno każdej zmiany. Jeśli po powrocie do domu będziesz szczególnie wyczerpana/wyczerpany, po prostu połóż się wcześniej.

Horoskop dzienny – Strzelec

Zupełnie nieoczekiwanie ktoś zaoferuje Ci wsparcie w jakiejś ważnej sprawie. Jeśli razem usiądziecie do jakiegoś projektu, ten wreszcie okaże się znośny, a może nawet całkiem prosty do realizacji. Zdziwisz się, jak wiele możesz zyskać na współpracy z drugą osobą. Doceń tylko jej wkład, a na pewno dobrze się to skończy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dziś zrozumiesz się z kimś bez słów. Doskonale się zgracie i dzięki temu zrealizujecie coś, nad czym osobno ślęczeliście od wielu dni, a może nawet tygodni. W domu ktoś przygotował dla Ciebie coś wyjątkowo miłego. Doceń to i spędź z rodziną choć trochę więcej czasu niż zazwyczaj.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zadzwoni do Ciebie dawny znajomy i poprosi Cię o pomoc. Uważaj, bo za tą prośbą może się kryć coś niebezpiecznego. Niewykluczone, że ten ktoś chciałby Cię wciągnąć w swoje sprawy, nie licząc się z tym, że możesz nie mieć na nie czasu ani ochoty. Wysłuchaj go, ale nie gódź się bezkrytycznie na wszystko, bo nie o to tu chodzi.

Magiczna kula - co to jest? Magiczna kula - jak z niej wróżyć? W czym może nam pomóc?

Horoskop dzienny – Ryby

Będziesz dziś mieć problem z punktualnością. Możesz nie dokończyć ważnego projektu, spóźnić się do pracy lub nie dotrzeć na czas na spotkanie z kimś bliskim. Inni będą mieli do Ciebie o to spore pretensje. Nie bagatelizuj ich wyrzutów, bo już niedługo może się to na Tobie zemścić.

Więcej o: