Upominek na walentynki. Stylowe, romantyczne i wesołe prezenty na walentynki dla drugiej połówki

14 lutego - walentynki. Mimo że kochamy kogoś przez cały rok, świetną okazją do okazania jak bardzo cenimy swoją drugą połówkę, są walentynki. Nie musi być to bardzo kosztowny prezent, żeby nasi ukochani go docenili. Poczta kwiatowa a może personalizowane serduszka na walentynki?

Dzień świętego Walentego już za pasem. Do 14 lutego zostało dosłownie kilka dni. Nadszedł więc już ostatni moment na poszukiwanie upominków czy szykowanie przepisów na ten dzień dla zakochanych. Jeśli wciąż nie macie pomysłów czym zaskoczyć swoją drugą połówkę mamy dla was kilka pomysłów.

Zobacz wideo Walentynki Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. "Bardzo lubimy wszystkie preteksty, by świętować"

 Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Prezent na walentynki dla chłopaka? Zrób to sama — kupony na walentynki

W święto zakochanych chcemy pokazać naszym ukochanym, jak wiele dla nas znaczą. Jednak kiedy nie chcemy wydawać pieniędzy na coraz to kolejne serduszkowe pluszaki czy kartki, nie wiemy, co kupić czy może jako dodatek do prezentu możemy stworzyć specjalnie dostosowane do naszego ukochanego kupony. Na takim kuponie może znaleźć się wszystko, co uznamy, że przyda się ukochanemu na przykład wyjście z kolegami na miasto, gra bez przeszkadzania czy ulubiony posiłek. Całość można włożyć do estetycznego pojemnika. Ukochani zapewne docenią ten przemyślany prezent.

 

Deser na walentynki. Od żołądka do serca

Miłość jest słodka, a co jeszcze jest słodkie? Desery! Możemy przygotować wspaniały walentynkowy deser dla naszych ukochanych i wspólnie się nimi rozkoszować. Nie muszą być to ciasta w kształcie serc, możemy po prostu przygotować ulubiony deser naszej drugiej połowy! Jeśli chcemy, by miał bardziej walentynkowy charakter, możemy dodać do niego różowy albo czerwony barwnik spożywczy.

 

Naszyjnik na walentynki? Można eksperymentować

Mimo że biżuteria zawsze jest dobrym wyborem, czasem nie wiadomo co wybrać dla swojej ukochanej lub po prostu chwilowo nie ma pieniędzy na tak duży wydatek. Dla większości kobiet liczy się po prostu gest. Świetnie się może sprawdzić fotoksiążka z ulubionymi wspomnieniami czy zdjęcie w pięknej ramce. Dla kobiet kochających czytać nie można źle pójść z książką. A może jednak zestaw do herbaty czy pasujące do siebie kubki. Możliwości jest od groma, ważne, żeby pokazać, że zna się swoją drugą połówkę.

 
Więcej o: