Stylizacja nauczycielki na studniówkę wzbudziła wiele emocji. "Moja 25 studniówka"

Pewna nauczycielka z Warszawy postanowiła pochwalić się stylizacją na TikToku. Filmik wzbudził wiele emocji i aktualnie ma prawie milion wyświetleń. Użytkownicy aplikacji chętnie komentowali i oglądali tiktoka kobiety. "To już 25 raz idę na studniówkę. Zawsze chciałam nagrać ten trend"

Stylizacje studniówkowe zawsze wzbudzają wiele emocji wśród uczniów. Jak się okazuje, dla nauczycieli również jest to ogromne przeżycie. Pewna warszawska nauczycielka, postanowiła pokazać swoją sukienkę na TikToku. Tak zdobyła prawie milion wyświetleń i wzbudziła wiele emocji. 

Więcej podobnych artykułów można znaleźć na naszej stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Na TikToku obserwuje go 3 mln fanów. Kamil Szymczak tylko nam zdradził, jak wyglądała jego studniówka

Filmik na TikToku wzbudza wiele emocji. Ma prawie milion wyświetleń

Filmik, który nagrała nauczycielka o nicku @queenteacher_, wzbudził wiele emocji. Aktualnie niedługo dobije miliona wyświetleń, a ponadto ma prawie 45 tysięcy polubień oraz 387 komentarzy. Nauczycielka przyznaje, że zawsze chciała nagrać taki trend. 

To już 25 raz idę na studniówkę. Zawsze chciałam nagrać ten trend

-pisze kobieta w opisie filmu. Jak zareagowali użytkownicy TikToka? 

Studniówkowa stylizacja nauczycielki wzbudziła emocje. Nie były one jednak negatywne

W komentarzach pod filmikiem kobiety możemy znaleźć wiele ciepłych słów na temat filmu. Internauci miło zareagowali na tiktoka nauczycielki. 

Wow, musiała Pani zrobić furorę!

-pisze jedna z użytkowniczek. 

Naprawdę robi wrażenie, pięknie

-napisał inny użytkownik. Jednak pomimo ciepłych słów możemy znaleźć komentarze autorki, gdzie wspomina ona o tym, że taka nagła popularność trochę jej przeszkadza.

Nagła sława trochę przytłacza nauczycielkę. "Wcale nie jestem zachwycona" 

Nagły wzrost popularności może przerazić i przytłoczyć. Nauczycielka odpowiedziała na pytanie użytkownika o to, czy spodziewała się takiej popularności:

Nigdy. Wcale nie jestem zachwycona

-odpowiedziała kobieta. W jednym z jej kolejnych tiktoków przyznała nawet, że wciąż jest w szoku. Jednak ciepłe komentarze pod filmem, na pewno obniżyły lekko dyskomfort, do czego również kobieta przyznała się w odpowiedziach pod tiktokiem. 

Więcej o: