Horoskop dzienny - 4 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 4 marca. Szczęście czy pech? Jak myślisz, co czeka Cię lada dzień? Jeśli nie chcesz, by Twoje życie przypominało loterię, sprawdź koniecznie, co takiego wydarzy się już w najbliższą sobotę!

Horoskop dzienny – Baran

Warto, byś właśnie w sobotę przyjrzała/przyjrzał się swoim relacjom ze znajomymi. Możliwe, że ktoś z Twojego najbliższego otoczenia Cię oszukuje – i to w kilku sprawach. Nie denerwuj się od razu, tylko wyciągnij wnioski ze swojego odkrycia, a potem zadbaj o to, by więcej nie dopuścić tej osoby bliżej siebie.

Zobacz wideo Czy owoce można jeść bez mycia? [NaZdrowie]

Horoskop dzienny – Byk

Za Twoimi plecami rozegra się jakaś kłótnia, w której Twoje zdanie miałoby ogromne znaczenie. Możesz być tym faktem oszołomiona/oszołomiony, a nawet sfrustrowana/sfrustrowany. Nie rób jednak nikomu wyrzutów, ponieważ nie byłaś/byłeś przy niej obecny przez zbieg okoliczności, a nie dlatego, że ktoś się o to postarał.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Dziś doskonale zrozumiesz znaczenie słów: "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Spotka Cię przykrość, z którą niestety sama/sam nie zdołasz zawalczyć. Wtedy też okaże się, kto naprawdę Cię lubi i chce Ci pomóc, a kto tylko udaje dla własnych korzyści. Co prawda, niewielka liczebność Twojej "grupy wsparcia" może Cię trochę zaskoczyć, jednak ciesz się, że w ogóle jakąś masz.

Horoskop dzienny – Rak

Zapragniesz spędzić ten dzień zgodnie ze swoimi zamierzeniami, nie oglądając się na innych. Możliwe, że coś stanie Ci na przeszkodzie, jednak zrobisz wszystko, byle tę przeszkodę pokonać – i to szybko. Nie nastawiaj się jednak na sukces, bo możesz się bardzo gorzko rozczarować.

Horoskop dzienny – Lew

Ktoś narzuci Ci dzisiaj sposób spędzania czasu. Z tego powodu będziesz bardzo nieprzyjemna/nieprzyjemny dla otoczenia i podenerwowana/podenerwowany. Prawda jest jednak taka, że niezależnie od tego, jak bardzo będziesz się irytować, i tak niczego nie zmienisz. Po co więc psuć sobie humor jeszcze bardziej i narażać się innym?

Horoskop dzienny – Panna

Dzisiejszy sposób spędzania czasu nie do końca Ci odpowiada. Cały czas myślisz o wygodnym łóżku, w którym mogłabyś/mógłbyś wypocząć, nie myśleć o tym, co jeszcze się dzisiaj zdarzy. Wyzbądź się nawyku kontrolowania wszystkiego i wszystkich, bo jeśli dalej z Tobą pozostanie, możesz sobie sama/sam zrobić krzywdę.

Horoskop dzienny – Waga

Będziesz chciała/chciał zrobić coś dzisiaj dla siebie i nic nie stanie Ci na drodze. Możesz tylko żałować, że ktoś zaufany nie postanowi pójść w Twoje ślady. Choć z początku będzie Ci się to wydawało niewykonalne, prędko przekonasz się, że w tej sytuacji znakomicie poradzisz sobie sama/sam.

Horoskop dzienny – Skorpion

Nie rób dziś nic lekkomyślnego, choć niezawodnie masz na to ochotę. Jeśli dopuścisz się jakichś nadużyć, choćby nie wiadomo jak małe były, spotkają Cię poważne konsekwencje. Postaraj się wymyślić coś bezpiecznego, z czym może Ci na przykład pomóc ktoś inny – ktoś, komu ufasz.

Horoskop dzienny – Strzelec

Wreszcie, po wielu dniach, a może nawet miesiącach starań, w końcu obierzesz właściwą drogę. Twój cel nigdy nie był bliżej – aż sama/sam możesz być w szoku. Wykonuj kolejne kroki, zgodnie z planem, a ani się obejrzysz, a zyskasz to, na czym Ci zależy.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Twoja sobota będzie dobra, spokojna, bez nieprzyjemnych niespodzianek. Bieg wydarzeń zmusi Cię do wykonywania różnych, mniej lub bardziej skomplikowanych rzeczy, ale wszystko pójdzie w taki sposób, że nie odczujesz zbyt wielkiej presji. Nawet nie będziesz zła/zły o to, że nie zrealizujesz każdego punktu swojego planu.

Horoskop dzienny – Wodnik

Niespodziewanie dojdziesz do wniosku, że ktoś od pewnego czasu perfidnie Cię okłamywał. Im dłużej będziesz to analizować, tym mocniej będziesz przekonana/przekonany, że padłaś/padłeś ofiarą oszustwa. Nie bierz tego do siebie i nie staraj się odgrywać – to nie tylko nic nie da, ale może się okazać niebezpieczne.

Horoskop dzienny – Ryby

W końcu spojrzysz na to, co osiągnęłaś/osiągnąłeś obiektywnie i przestaniesz popełniać błędy, których ostatnio niestety pełno w Twoim życiu. Nie daj się przekonać, że to, co zrobiłaś/zrobiłeś źle, takie już pozostanie. Wystarczy trochę dobrych chęci i wytężonej pracy, a osiągniesz wszystko, co chcesz.

Więcej o: