Horoskop dzienny - 8 marca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 8 marca. Co wydarzy się w przyszłości? Czy los spłata Ci figla? A może przyniesie pełnię szczęścia? Zobacz, czego możesz się spodziewać po nadchodzącej środzie.

Horoskop dzienny – Baran

Dzień Kobiet zaczniesz z przytupem. Na każdym kroku ktoś będzie czegoś od Ciebie chciał, a Ty świetnie poradzisz sobie z odpowiadaniem na pytania i wsparciem dla tych, którzy będą go potrzebowali. Nic nie powstrzyma Cię przed realizacją celów, bo uwierzysz, że naprawdę możesz.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny – Byk

Skupisz się dziś na sprawach sercowych. Zapragniesz być blisko ze swoją drugą połówką, a jeśli jesteś singielką/singlem, zaczniesz się zastanawiać nad tym, czy nie przeoczyłaś/przeoczyłeś kogoś, kto od dawna się Tobą interesuje. Tak czy inaczej, wieczór spędzisz na przyjemnej rozmowie, która może pchnąć każdą przyjaźń na poważniejsze tory.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Środa sprawi, że staniesz się przewrażliwiona/przewrażliwiony. Na wszystko będziesz reagować kilkakrotnie razy gwałtowniej niż zazwyczaj. To sprawi, że inni mogą Cię unikać i starać się po prostu nie wchodzić Ci w drogę, zwłaszcza że nie zdołasz uzasadnić swojego postępowania. Lepiej zastanów się, czy naprawdę warto aż tak ulegać emocjom.

Czakra - co to jest? Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny – Rak

Mocno przejmiesz się niesprawiedliwością, jakiej doświadczy ktoś z Twojego bliskiego otoczenia. Dokonasz wszelkich starań, by pomóc tej osobie, nawet jeśli ona nie będzie oczekiwać wsparcia – ani od Ciebie, ani od nikogo innego. Z tego powodu może dojść między Wami do jakiegoś spięcia. I to już będzie spory problem.

Horoskop dzienny – Lew

Dziś odbędziesz wiele bardzo przyjemnych rozmów. Tematy, które zostaną poruszone, albo bardzo mocno Cię zainteresują, albo sprawią, że poczujesz się ekspertem w jakiejś dziedzinie. Inni zaczną Cię nawet podejrzewać o bycie duszą towarzystwa. Nie wyprowadzaj ich z błędu.

Horoskop dzienny – Panna

Pewna osoba, na której uwadze bardzo Ci zależało, nagle poświęci Ci więcej czasu, niż mogłabyś/mógłbyś się spodziewać. Spędzicie kilka godzin na niezobowiązującej rozmowie, która z czasem przerodzi się w dyskusję o wszystkim. Nawet nie masz pojęcia, jak jesteście sobie bliscy. Pozwól jednak, byście razem podjęli decyzję, co z tym zrobić.

Horoskop dzienny – Waga

Nie będziesz się dziś potrafiła/potrafił skupić na pracy, bo Twoje myśli będą uciekać w stronę problemów rodzinnych. Nie możesz się tym zamartwiać, bo spokój nadejdzie sam, wcale nie sprowokowany przez nikogo z Twojego otoczenia. To co prawda tylko chwilowa ulga, ale dobre i to. Pozwoli Ci nazbierać energii.

Horoskop dzienny – Skorpion

Pora na odkopanie jakiegoś starego pomysłu, który dawno zepchnęłaś/zepchnąłeś na dno niepamięci. W obecnych okolicznościach jego realizacja mogłaby Ci sporo dać. Nie martw się, że coś się nie powiedzie, bo nie ma lepszego momentu, by się za coś zabrać. A sukces może być w zasięgu ręki.

Horoskop dzienny – Strzelec

Jeśli wybierzesz jakieś rozwiązanie, które inni w tym samym czasie spisali na straty, możesz na tym sporo zyskać. Nie chodzi tu tylko o satysfakcję, ale i o duży zastrzyk gotówki. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo Twoja sytuacja jest nieco inna niż Twoich znajomych.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Trudno Ci powiedzieć, kiedy stałaś/stałeś się taka/taki popularna/popularny. Choć niemal wszyscy o Tobie teraz mówią, niestety, nie zawsze mówią dobrze. Musisz wiedzieć, że wraz z przyjaciółmi przybyło Ci też wrogów. Bądź sobą, a poradzisz sobie z każdą przeciwnością.

Horoskop dzienny – Wodnik

Zupełnie niespodziewanie wywrzesz doskonałe wrażenie na kimś, kto bardzo Ci się podoba. Nie musisz się obawiać, że palniesz jakąś gafę – wystarczy tylko, że pozostaniesz sobą. Ta osoba wcale nie chce oglądać Cię spiętej/spiętego i specjalnie przygotowanej/przygotowanego, a w pełni naturalną/naturalnego.

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osoby Wróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny – Ryby

Poczujesz się dziś jak ktoś niezastąpiony. Sporo osób da Ci do zrozumienia, że nie potrafi się bez Ciebie obejść. To oczywiście wspaniałe uczucie, ale nie możesz popadać w przesadną euforię. Wtedy łatwo stracić koncentrację i zacząć popełniać fatalne w skutkach błędy.

Więcej o: