Choć długo się przed tym wstrzymywała, w końcu zapuściła włosy. Dziś ma najmodniejszą fryzurę jesieni

Agata Kornhauser-Duda coraz chętniej eksperymentuje z wyglądem. Dopiero co pojawiła się w nowej fryzurze, by znów zaskoczyć swoimi coraz to dłuższymi włosami podczas rozpoczęcia roku szkolnego w jednej z podstawówek w Ząbkach. Zmianę wizerunku pierwszej damy skomentowała Ewa Rubasińska-Ianiro.

Agata Kornhauser-Duda pojawiła się na rozpoczęciu roku szkolnego w jednej z podstawówek w Ząbkach w jeszcze nowszej, znacznie dłuższej fryzurze. Pierwsza dama nie dość, że ubrała się w odmładzającą sukienkę, to jeszcze postawiła na najmodniejsze cięcie tej jesieni. Wszystko wskazuje na to, że metamorfozy wychodzą jej na dobre.

Zobacz wideo Prezydent podpisał ustawę wprowadzającą bezpłatne leki. "Następuje poszerzenie o miliony osób w skali kraju"

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Agata Kornhauser-Duda przeszła metamorfozę. Ta decyzja była strzałem w dziesiątkę

Agata Kornhauser-Duda po raz pierwszy zaskoczyła Polaków podczas obchodów Święta Wojska Polskiego, gdzie wraz z mężem wzięła między innymi udział w uroczystej zmianie posterunku honorowego przed Grobem Nieznanego Żołnierza. To właśnie wtedy ogromna część widzów przed telewizorami zwróciła uwagę na mocno odmieniony wygląd pierwszej damy. Okazało się bowiem, że żona prezydenta postawiła na zupełnie nową fryzurę, decydując się na ponadczasowe uczesanie. Przez długi czas nosiła wszystkim znane, krótko ścięte kosmyki, zaczesane do tyłu, ale wtedy ułożyła je w klasycznego boba. Teraz zaskoczyła rodaków ponownie. Na jej instagramowym profilu pojawiły się fotografie prosto z rozpoczęcia roku szkolnego, który pierwsza dama spędziła w Szkole Podstawowej nr 3 imienia Małego Powstańca w Ząbkach. Jej włosy są jednak jeszcze dłuższe niż podczas Święta Wojska Polskiego. Wygląda na to, że Agata Duda postanowiła je zapuścić. Ekspertka od wizerunku nie może wyjść z zachwytu.

Bardzo dobra zmiana. W końcu pierwsza dama zdecydowała się na krok, którego oczekiwali znani styliści. Ta nowa dłuższa fryzura bardzo odmładza i odświeża wizerunek. Doskonale pasuje do kształtu twarzy pierwszej damy. Rysy twarzy nabrały miękkości i delikatności.

– oceniła w rozmowie z "Faktem" Ewa Rubasińska-Ianiro, znana stylistka gwiazd. Nic dziwnego, że doceniła nowe uczesanie prezydentowej. Klasyczny bob jest szczególnie pożądany w nadchodzącym sezonie.

 

Klasyczny bob przypadł do gustu Agaty Dudy. Nic dziwnego, to najmodniejsza fryzura jesieni

Po krótkiej, zaczesanej do tyłu fryzurze Agaty Kornhauser-Dudy nie ma już ani śladu. Prezydentowa długo zwlekała, ale wreszcie postanowiła zapuścić włosy i wyszło jej to jak najbardziej na dobre. Dzięki dłuższym kosmykom mogła zafundować sobie klasycznego boba, który praktycznie nigdy nie wychodzi z mody. To cięcie charakteryzujące się nieco dłuższymi kosmykami okalającymi twarz oraz krótszymi przy karku. Uważane jest nie tylko za optycznie odmładzające, ale i powiększające objętość włosów. Warto tej jesieni postawić na podobne cięcie, jeśli nie w klasycznym, to w jakimkolwiek innym wariancie. Wyborów mamy mnóstwo. Dobrze sprawdzi się konturowy, czy też asymetryczny bob z grzywką, która dodatkowo odejmuje lat i łagodzi rysy twarzy. Jesienią będzie to prawdziwy must have.

Więcej o: