Lexus IS 300 - bardzo duży rabat na sportowego sedana

Lexus IS to konkurent m.in. Audi A4 i Mercedesa Klasy C. Auto od dłuższego czasu się popularnością nad Wisłą, ale najnowsze rabaty mogą jeszcze poprawić jego pozycję. Oszczędzić można aż 33 tysiące złotych.

Lexus IS - potężne rabaty w polskich salonach Lexusowi IS warto przyjrzeć się zwłaszcza teraz, bo polski importer przygotował bardzo korzystną ofertę dla sportowego sedana.

W ofercie znajdziemy także następujące wersje wyposażenia: - Elegance + Pakiet Sense - F-Sport

Lexus IS 300 - wersje wyposażenia W standardzie Lexus IS 300 oferuje m.in.: - Podgrzewane fotele - 3-ramienną, skórzaną kierownicę z łopatkami do zmiany biegów - Elektryczna regulacja wysokości i wysunięcia kierownicy - Jednostrefowa automatyczna klimatyzacja - Zaawansowany system audio Pioneer: radio AM/FM, odtwarzacz CD, 6 głośników - Reflektory Bi-LED - Felgi aluminiowe 17' z oponami 225/45 R17

Lexus IS 300 - silnik i osiągi Lexus IS, w przeciwieństwie do wielu konkurentów, w segmencie oferowany jest od razu z mocnym silnikiem benzynowym. To dwulitrowa jednostka turbo o mocy 245 KM i 350 Nm maksymalnego momentu obrotowego. W standardzie kierowca otrzymuje 8-biegową, automatyczną skrzynię biegów. Sedan rozpędza się do 100 km/h w 7,0 s.