Więcej o:

radio

Wypowiedzi na forum o:

radio

 • Radio Szczecin

  Nie wiem jak skomentować to, co napisał Dariusz Matecki w sprawie Radia Szczecin. Ci ludzie nie mają duszy i sumienia. Tak bardzo mi żal tego chłopca, którego zaszczuli.

 • CB radio

  czy pamiętacie jeszcze ten wynalazek z lat 90tych, czy to jeszcze funkcjonuje w praktyce, czy kierowcy już się przerzucili na aplikacje? Plusem CB radia była możliwość zadania pytania do innych kierowców i natychmiastowa odpowiedź, aplikacje tego nie dają.

 • radio do garażu - połowiczny OT

  Mamy tutaj kilku fanów muzyki, sprzętu hifi a także rozmaitych elektronicznych gadżetów. Może znacie jakiś sprzęt, który umili mi robotę podczas fajnych prac w garażu: odkręcania, przykręcania, cięcia, wiercenia, wbijania i klejenia? Tylko nie takie zwykle tanie radio typu Unitra z pokrętłem i

 • Polećcie radio do kuchni?

  (mam dużo miejsca) - odbiór radia FM ale dobrej jakości wiec musi być wysuwana antena - odbior radia internetowego przez wifi - gniazdo USB: odczyt MP3 z pendrive - Bluetooth umożliwiający puszczanie muzyki ze smartfona - wejscie liniowe AUX umożliwiająca puszczanie muzyki z zewnetrznego zrodla

 • Re: Polećcie radio do kuchni?

  No ale ty chcesz słuchać radia czy you tube? Pytasz o radio na początku, wiec znajdujesz w telefonie odpowiednia stacje i słuchasz tak jak normalnego radia tyle, ze w słuchawkach.

 • "Radio Erewań", czy "literówka"?

  "- Drogie radio - czy to prawda, że w Moskwie na Placu Czerwonym Piotr Iwanowicz wygrał Mercedesa? - Prawda, ale: nie Piotr Iwanowicz a Iwan Piotrowicz, nie w Moskwie tylko w Leningradzie, nie na Placu Czerwonym a na Newskim Prospekcie, nie Mercedesa a rower i nie wygrał - tylko mu ukradli..."

 • Re: Radio Szczecin

  Radio Szczucin. -- Polskie kobiety zawsze mogą liczyć na kopniaka od katolickich biskupów.

 • Re: radio do garażu - połowiczny OT

  Na forum pytasz o radio do sypialni, żeby odbierało dobrze Radio Maryja. To w końcu chcesz trzy radia, czy jedno będziesz przenosił cały czas, rano w kuchni, po płd w garażu, wieczorem w sypialni?

 • Re: radio cyfrowe

  Pewnie, że są i to nawet sporo. Sam sobie sprawiłem radio cyfrowe, bo lubię takie tradycyjne rozwiązania ;) Jeśli poszukiwałabyś takiego radia to polecam Ci ten sklep - - mają tego sporo i na pewno coś znajdziesz dla siebie.

 • Re: radio do garażu - połowiczny OT

  Ale ty nie pracujesz w garażu- tylko w warsztacie! A tu juz inne radio jest potrzebne. Proponuję Riga 10/miałem toto!/.Głosnik na całe radio-jak Bethoven .