Arabia Saudyjska: Dziewice wyginą przez prawo jazdy

Pozwolenie kobietom na kierowanie autem nieuchronnie prowadzi do wzrostu liczby homoseksualistów, popularności rozwodów i prostytucji oraz wyginięcia dziewic.

Do takich wniosków doszedł wniosków doszedł Majlis al-Ifta' al-A'ala, najwyższy saudyjski autorytet religijny. Wraz z Kamalem Subhi, emerytowanym profesorem Królewskiego Uniwersytetu Fahd napisał socjologiczno-futurystyczną rozprawę, z której wynika, że danie kobietom prawa do prawa jazdy zburzy podstawy moralności w ciągu dziesięciu lat .

Badania były sponsorowane przez zgromadzenie ustawodawcze Arabii Saudyjskiej, jedynego kraju na świecie, w którym kobiety obowiązuje zakaz prowadzenia samochodu.

Obecnie trwa tam także debata nad nakazem zasłaniania oczu kobietom uważanym za zbyt kuszące. Profesor Subhi w swojej rozprawie opowiada, że pewnego razu znalazł się w kawiarni pełnej kobiet, gdzie doświadczył siły  ich lubieżnych spojrzeń.

- Wszystkie na mnie patrzyły. Jedna wykonała gest, dający znać, że jest do wzięcia. Takie rzeczy dzieją się, kiedy pozwala się kobietom kierować - stwierdził profesor Subhi.

TOP 6 skandali wywołanych przez Jeremy'ego Clarksona >>

Wyciekły prywatne zdjęcia Zuckerberga. A na nich Obama, sushi i... martwa kura>>