samochody

Więcej o:

samochody

Wypowiedzi na forum o:

samochody

 • Samochody elektryczne w Polsce

  Według oficjalnych statystyk jest ich ok. 16 tysięcy. Czy przy tej ilości możemy w ogóle mówić o rynku samochodów elektrycznych w naszym kraju. Czym będziemy jeździć od 2030 roku?

 • seks w samochodzie

  Uwielbiam się kochać w samochodzie nawet bardziej niż w łóżku, to jest bardzo sexy. Wy też tak macie?

 • Samochody dla zbiedniałego społeczeństwa

  Widać, że przez pandemię społeczeństwo biednieje. I to nie tylko polskie ale na całym świecie. Samochody drożeją. Paliwo drożeje. No i kto wyprodukuje tanie samochody dla zbiedniałego społeczeństwa? Ciekawe czy ktoś na świecie o tym myśli, nad tym pracuje?

 • Zniszczono samochody medyków

  Medycy na granicy zamieścili twita o zniszczeniu ich prywatnych samochódów przez nieznanych sprawców. "Dzisiejszej nocy nieznani sprawcy uszkodzili pięć samochodów osobowych, należących do dyżurujących członków naszego zespołu oraz towarzyszących im w tych dniach dokumentalistów. Przebito opony,

 • sprzedaż samochodu - problem

  obejrzał samochód, zrobiliśmy przejażdżkę i się zdecydował. Potem umowa, kasa i sprawy formalne. Wczoraj dzwoni do mnie, że chce oddać samochód za zwrotem kasy, bo coś nie tak jest z silnikiem. Pierwszy mechanik wymieniał my płyny i paski, usłyszał jakieś klekotanie w silniku, potem drugi mechanik

 • będzie konfiskata samochodu !

  Nareszcie , będzie jedyna skuteczna metoda w walce z przestępcami. Konfiskata samochodu. Pijanym kierowcom trzeba odbierać samochody i ogłaszać przepadek mienia na Rzecz Skarbu Państwa. Odebranie pijakowi prawka nic nie pomaga bo delikwent nadal jeździ bez prawka....a grzywnę zapłaci i dalej mu

 • Utopionych samochodów z Niemiec

  Wiele słyszałem, że już niedługo na naszym rynku pojawi się mnóstwo utopionych samochodów z Niemiec. Jak myślicie, czy warto kupić zalany samochód? Czy myślicie, że dealerzy będą starali się ukryć ten fakt? Jeśli tak, to jak sprawdzić, czy samochód został utopiony?

 • Czy kupowaliscie samochód na aukcji w sieci?

  Witam Czy komuś z was zdarzyło sie zakupić samochód właśnie przez Internet? Widziałem ostatnio takie aukcje, ale czy są prawdziwe i czy takie oferty są skuteczne.

 • Samochód elektryczny czy benzynowy silnik?

  Pomijając wpływ na środowisko, który samochód jest bardziej przydatny do jazdy po mieście ? samochód elektryczny czy benzynowy silnik?

 • Zakup samochodu używanego przez internet

  Przeglądając ostatnio ogłoszenia natknęłam się że niektóre firmy oferują samochody używane z dostawą pod dom. Czy zaryzykowałybyście zakup takiego samochodu przez internet bez sprawdzania go u mechanika przed zakupem?