Bójka na żywo w Radiu Maryja

Uczestnicy: poseł PiS Zbigniew Girzyński kontra poseł LPR Andrzej Fedorowicz. Przedmiot sporu: słuchawka telefonu zapewniająca kontakt z milionami słuchaczy Radia Maryja na całym świecie. W piątek w Radiu Maryja odbyła się pierwsza transmisja na żywo z sejmowej bójki.

Zbigniew ''Moje koleżanki rozbierają się same'' Girzyński skontaktował się z radiem, by wytłumaczyć słuchaczom kulisy seksafery. Rozprawiał sobie ze swadą, aż tu nagle na korytarzu sejmowym pojawił się jego odwieczny wróg: poseł Fedorowicz z LPR - relacjonuje niezawodny blog Głos Rydzyka .

Wydarzenia potoczyły się błyskawicznie. Poseł Fedorowicz rzucił się na posła Girzyńskiego z wyraźnym zamiarem przechwycenia telefonu i powiedzenia kilku słów od siebie. - Czemu pan łże?! Wy łgarze, oszuści! Łgarze wy! Okłamujecie społeczeństwo i radio wam pomaga - krzyczał przedstawiciel LPR.

Girzyński kontra Fedorowicz - posłuchaj fragmentu audycji

Poseł Girzyński odparł atak, obronił słuchawkę i nie stracił cennego kontaktu ze słuchaczami. - Ja bardzo przepraszam, ale jeden z posłów LPR w tej chwili najwyraźniej nie jest w stanie nawet spokojnie pracować w parlamencie. To poseł Fedorowicz z Ligi Polskich Rodzin podbiegł i wyrywał słuchawkę - poskarżył się Girzyński.

Możemy się tylko cieszyć, że na razie nie dochodzi u nas do takich scen:

Więcej o: