Siedmioletni geniusz idzie na studia!

Siedmiolatek z Singapuru poszukuje uczelni, która jak najszybciej przyjmie go do grona studentów. Jesteśmy pewni, że chłopiec już otrzymał pierwsze propozycje.  

Ainan Celeste Cawley chce zostać naukowcem. I chyba nikt nie ma wątpliwości, że siedmiolatkowi uda się spełnić to marzenie. Ainan zdał już tzw. O-level z chemii, czyli egzamin, do którego podchodzą zwykle uczniowie czwartych klas szkoły średniej. Najbliższe plany młodego geniusza? Na początku przyszłego roku przystąpi do jeszcze trudniejszego egzaminu A-level. Jeśli go zaliczy, już nikt nie będzie miał wątpliwości, że Ainan jest gotowy do rozpoczęcia studiów!

Jak zapewniają dumni rodzice, siedmiolatek od urodzenia wykazywał niezwykłe zdolności. Zaczął chodzić, gdy miał zaledwie 6 miesięcy. Jako roczne dziecko mógł prowadzić konwersacje z dorosłymi. Zanim skończył 6 lat potrafił komponować utwory fortepianowe .

Rodzice geniusza chcą, by chłopiec jak najszybciej dostał się na studia. Dlaczego tak im się spieszy? Obawiają się, że jeśli ich syn nie będzie chodził na wystarczająco trudne zajęcia, może stracić zapał do nauki . W końcu nawet lekcje w szkole średniej byłyby dla małego Ainana banalnie proste!

To już kolejny raz, gdy piszemy o małych geniuszach . Za każdym razem jesteśmy pełni podziwu.

Znalazłeś w sieci coś fajnego na Deser? Wyślij nam linka !

Więcej o: