Wypowiedzi na forum o:

studia

  • Licencjat a studia

    Czy ktoś po licencjacie może mówić że jest po studiach? Znaczy się, mówić może ale czy to jest prawda?

  • A są jakieś Bombelki po studiach?

    Jak sobie radzą wasze dzieci po studiach? zadowolone z wyboru kierunku? Maja prace w zawodzie czy szukają innej ścieżki?

  • Bombelki już aplikują na studia?

    Co wybrały? U nas chemia jądrowa i radiofarmaceutyki, inżynieria farmaceutyczna i w ostateczności chemia medyczna A jak i was? Idą na studia czy mają inne plany? -- Zygmunt co roku latał na południe i przywoził stamtąd suweniry, z którymi potem chodził do suwenirologa.

  • Studia na SGGW w Warszawie

    Bardzo proszę, doradźcie, czy te dwa kierunki studiów na SGGW są przyszłościowe? Czy będzie po nich praca? 1. Inżynieria i gospodarka wodna. Kierunek kształci specjalistów z zakresu zaopatrzenia w wodę na potrzeby komunalne, przemysłowe i rolnicze oraz zabezpieczenia przeciwpowodziowego i łagodzenia

  • Studia Prawnicze i Humanistyczne Online: Przewodni

    Studia Prawnicze i Humanistyczne Online: Przewodnik po Niemieckich Uczelniach Zdalnych Studia Prawnicze i Humanistyczne Online: Przewnik po Niemieckich Uczelniach Zdalnych Studia Prawnicze i Humanistyczne Online: Przewodnik po Niemieckich Uczelniach Zdalnych Czy marzysz o karierze w prawie, naukach

  • Gdybyście miały teraz zacząć studia

    To co byście chciały studiować? Macie mnóstwo czasu i kasy, nie musicie sprzątać gotować prasować. Zero obowiązków , kasa spada z nieba. Jeden warunek: musisz iść na studia. Kierunek dowolny. Co wybierasz? I jak bardzo wybór różni się od tego co studiowałas w młodości? Ja bym poszła na

  • Studia WSKZ podyplomówka?

    Myślę nad studiami podyplomowymi z zakresu finansów i rachunkowości na WSKZ. Czy ktoś ukończył tam studia podyplomowe i może coś więcej powiedzieć ? Słyszałam że od niedawna uczelnia wprowadziła monitoring realizacji zajęć na studiach licencjackich że trzeba obejrzeć wszystkie wykłady i prezentacje

  • Studia zaoczne czy dzienne

    Zaczęłam się poważnie zastanawiać czy jest sens żeby dziecko podejmowało studia dzienne, czy może lepiej pójść na studia zaoczne i jednocześnie np. pracować w niepełnym wymiarze. Moje przemyślenia biorą się stąd, że ja osobiście na dziś dzień niewiele korzystam z wiedzy zdobytej na 5 letnich

  • Studia Puelegniarstwo po 40rmtce

    Planuję od października. Wiem ze wiąże sie to z rezygnacja pracy na etat , studia dzienne. Ale chcę i czuje ze warto a decyzję o przebranżowieniu zbyt długo odkładałam. Czy są tu dziewczyny które podjęły podobną decyzję?

  • Re: Licencjat a studia

    Zawsze były też studia kończące się tytułem inżyniera - 4 lata, a potem 2 lata magister. Obecnie bardzo niewiele studiów jest jednolitych - prawo, psychologia, medycyna. Reszta ma podział na studia I i II stopnia.