Nad Wietnamem eksplodowało UFO. Są zdjęcia!

Niezidentyfikowany obiekt latający eksplodował w wietnamskiej przestrzeni powietrznej - podają wietnamskie media. - UFO wybuchło nad wyspą Phu Quoc! - twierdzi państwowa agencja prasowa VNA. Na dowód pokazano te zdjęcia.

- Do dziwnej eksplozji doszło około 8 kilometrów nad ziemią. Nikt nie jest w stanie określić co tak naprawdę wybuchło i co było przyczyną eksplozji - donosi agencja.

Początkowo przypuszczano, że "tajemniczym obiektem" był po prostu samolot. - Władze kraju skontaktowały się z wietnamskimi, kambodżańskimi i tajskimi liniami lotniczymi. Żadna z nich nie zgłosiła zaginięcia samolotu. Rządy tych państw również nie potwierdziły tej teorii - pisze VNA.

Mieszkańcy wyspy opowiadają, że słyszeli głośny huk. - Później na ziemię spadły liczne kawałki metalu. Największy z nich miał półtora metra długości - mówią Wietnamczycy.

Hmm... Pamiętacie rysunki z tajnego brytyjskiego archiwum o UFO ? To wietnamskie jest jakieś takie niepodobne...

Rysunek zamieszczony w archiwum ujawnionym wiosną 2008 r.Rysunek zamieszczony w archiwum ujawnionym wiosną 2008 r. ufos.nationalarchives.gov.uk ufos.nationalarchives.gov.uk

Kosmici chyba upodobali sobie Azję. I to duże miasta! Coś knują ? Wideo:

UFO nad Chinami

Weź Deser na wynos! Umieść go na swojej stronie lub blogu. Jak to zrobić? Wszystkiego dowiesz się TUTAJ.

Czytelnicy donoszą! Byłeś świadkiem absurdalnej sytuacji? Zrobiłeś śmieszne zdjęcia? Znalazłeś w sieci fajny film? NAPISZ DO NAS na deser.pl@gazeta.pl!

Więcej o: