USA: Pieniądze leżą na ulicy... dosłownie!

Kierowcy mieli wielkie szczęście tego dnia. Na jednej z dróg prowadzących do Los Angeles leżały pieniądze - banknoty rozrzucone były na całej szerokości drogi. Kierowcy zatrzymywali się aby "posprzątać", interweniowała policja.  

Kierowcy na jednej z tras pod amerykańskim miastem Los Angeles nie mogli uwierzyć własnym oczom - na ulicy leżały pieniądze ! Banknoty o różnych nominałach dosłownie pokryły całą drogę.

Skąd tyle pieniędzy leżących na ulicy ? Banknoty pochodzą z torby, która oberwała się od motocykla jadącego tą trasą. Mężczyzna prowadzący motor Harley-Davidson dopiero po kilkunastu minutach zorientował się, że stracił bardzo cenny ładunek

Torba upadła między samochody , otworzyła się uwalniając całą drogocenną zawartość. Przejeżdżający obok niej kierowcy od razu zorientowali się co jest grane. Po chwili opuszczone samochody spowodowały potężny korek.

To doprowadziło do interwencji policji . Na widok radiowozów zbieranie pieniędzy momentalnie ustało, kierowcy wsiedli do aut i ruch samochodów wrócił do normy.

- Nie wiem ile pieniędzy było w torbie , nie wiadomo też ile udało się zebrać przejeżdżającym - powiedział policjant zajmujący się tą sprawą.

ZOSTAŃ Z NAMI:

Na tym motorze pieniądze byłyby bezpieczne - to NAJWIĘKSZY motocykl świata!

Ta kobieta też nie pilnowała pieniędzy - wyrzuciła 200 tys. do śmieci!

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: