Klient nie chciał zapłacić w warsztacie, policja aresztowała... właściciela

Wpadka policji: Klient warsztatu samochodowego nie chciał zapłacić całej kwoty należnej za wymianę części w jego aucie. Właściciel warsztatu oczywiście nie zgodził się na obniżenie ceny. Niesforny klient postanowił zadzwonić na policję, która... aresztowała właściciela warsztatu!  

Brytyjczyk Darren Tandy domaga się przeprosin od policji. Dlaczego? Darren został aresztowany za odmowę obniżenia ceny za naprawę

samochodu

w jego warsztacie samochodowym, który prowadzi w miejscowości Gateshead. Klient chciał zapłacić Darrenowi mniej, niż warte były części zamienne, które zostały zamontowane w reperowanym samochodzie. Wybuchła kłótnia , która została szybko zakończona telefonem na policję.

Wszystko byłoby w porządku, gdyby to Darren dzwonił poprosić o pomoc w otrzymaniu należnych mu pieniędzy. Jednak, ku zdziwieniu mechanika, to jego niesforny klient wezwał stróżów prawa ! Wszystko mogłoby się skończyć szczęśliwie, gdyby funkcjonariusze prawidłowo rozeznali się w zaistniałej sytuacji. Ci jednak postanowili... aresztować Darrena ! Za co? Sami się zastanawiamy...

- Trochę się bałem, że stracę warsztat . A przecież muszę opiekować się żoną i dzieckiem - powiedział Darren po wyjściu z aresztu. Za kratkami spędził ponad 3 godziny.

Kilka dni po incydencie ten sam klient ponownie pojawił się w warsztacie, aby jednak oddać pieniądze. Zapłacił więcej niż miał zamiar, jednak wciąż mniej niż wynosiła należność. Darren prawdopodobnie nie wdawał się w kolejną kłótnię i przyjął pieniądze.

Policja w tej sprawie nie ma sobie nic do zarzucenia i pomimo złożenia oficjalnej skargi, nie będzie podejmować żadnych kroków w celu wyjaśnienia sensowności zatrzymania Darrena.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Pomyłka policji: Przypadkowo zdemolowali niewłaściwy dom

Ten Włoch chciał iść do więzienia... Dlaczego? Wszystko przez okropną żonę!

Drogówka apeluje do kobiet: Nie  noście spódniczek mini

Zrób Deser na wakacje! Wyślij nam śmieszne wakacyjne zdjęcia, dowcipy i dziwaczne nazwy miejscowości. Napisz na deser_na_wakacje@gazeta.pl i weź udział w naszym letnim plebiscycie.

Więcej o: