Euro Millions: Nastolatka wygrała 7 milionów funtów

Taka wiadomość musi wprawiać w niepohamowaną euforię. Młoda Brytyjka, która zgarnęła ogromną wygraną w ostatnim losowaniu loterii Euro Millions, została ugryziona w pupę przez własnego psa, gdy zbyt głośno i gwałtownie cieszyła się z wygranej.  

18-letnia Ianthe Fullagar z hrabstwa Cumbria na północy Anglii jest jedną z grona 15 szczęściarzy , którzy podzielą między siebie 130 milionów euro (w tej walucie wypłacana jest wygrana) po piątkowym losowaniu loterii Euro Millions . Dziewczyna wygrała 7 milionów funtów (czyli ponad 8,8  mln euro). Początkowo nie mogła uwierzyć w swoje szczęście, za to potem jej radość nie miała granic...

Do tego stopnia, że wzbudziła przerażenie jej teriera. - Obie z mamą wrzeszczałyśmy tak głośno, że mój pies, Brock, nie wiedział, co się dzieje i ugryzł mnie w pupę - opowiada Ianthe. 18-latka ciągle nie może otrząsnąć się z emocji: - Nie wiedziałam, co zrobić z kuponem. Najpierw schowałam go do stanika , potem do szkatułki na biżuterię. W końcu znalazł się w torbie gimnastycznej.

Nastolatka planuje teraz wycieczkę do Egiptu i kupno Forda Ka. Do tej pory jako kelnerka pracowała za 4,75 funta za godzinę. Teraz, mimo ogromnej fortuny nie ma zamiaru rezygnować z wymarzonych studiów na uniwersytecie, a w przyszłości - pracy w zawodzie prawnika: - Ciężko pracowałam, żeby dojść tu, gdzie jestem.

Ianthe wcześniej tylko raz brała udział w losowaniu. W zeszłym tygodniu rekordowo duża kwota do wygrania skłoniła ją do kupna losu. Liczby, które przyniosły jej szczęście i naprawdę dużo pieniędzy to: 14, 29, 31, 33, 37 . Gratulujemy!

CZYTAJ TEŻ:

Cyganka przepowiedziała wygraną na loterii

Wygrał 3 mln dolarów i ich nie odebrał!

''Znamy sposób na trafienie szóstki! Wygraliśmy 1,4 miliona''

Więcej o: