Pies wypił 4 litry wina, weterynarz leczył go z kaca

Dwuletnia labradorka przeżyła pierwszego w życiu kaca po wypiciu 4 litrów wina. Pies był tak pijany, że nie mógł utrzymać się na nogach o własnych siłach.  

Brytyjka Anne handluje alkoholem - przede wszystkim winem. Butelki przeznaczone dla klientów trzyma w garażu. W środę wieczorem kobieta szukając swojej labradorki Roxy weszła do garażu i zastała tam ukochanego psa... kompletnie pijanego ! Zwierzę najwyraźniej myślało, że w pudełkach z butelkami wina będzie mogło znaleźć coś do zjedzenia.

- Gdy ją zobaczyłam, spała, głośno chrapiąc . Gdy zorientowałam się co zrobiła, od razu zadzwoniłam do weterynarza, który kazał mi ją obudzić. Niestety, Roxy nie była w stanie chodzić. Miała otwarte oczy ale nie mogła się ruszać. Musiałam ją zanieść do samochodu - opowiada Anne.

Bryan Gregor, weterynarz w klinice do której trafiła Roxy, nigdy nie widział pijanego psa.

- Gdyby była człowiekiem, jestem pewien, że śpiewałaby. Pewnie okazałbym się jej najlepszym przyjacielem a na koniec obiecałaby, że to naprawdę ostatni raz - powiedział Bryan. Roxy została zbadana i ułożona do snu pod czujnym okiem weterynarza.

- Rankiem klinika śmierdziała jak mieszkanie w akademiku po imprezie. Pewnie powinniśmy dać jej tabletki od bólu głowy, ale ostatecznie wybraliśmy psią karmę - kontynuuje Bryan.

Roxy z ochotą zjadła śniadanie . Wraz z upływem czasu kac dawał jej się coraz mniej we znaki. Miała jednak problemy z normalnym funkcjonowaniem. Podczas spaceru w parku uderzyła głową w drzewo, a po powrocie do domu nie była w stanie wejść do własnej budy.

ZOSTAŃ Z NAMI:

Doberman wychował kotka - wzruszająca opowieść o przyjaźni

Hit internetu: Psy do góry nogami, czyli przezabawne zdjęcia

Największa WPADKA w historii: Rząd zgubił... 20 tys. krów!

Więcej o: