Ukradł prawie 3 tys. dolarów ze świnek skarbonek

Na pewno pamiętacie historię złodzieja, który ukradł dziewczynce skarbonkę z 20 dolarami. Tym razem mamy dla Was coś większego kalibru. Amerykańska policja aresztowała 34-latka, który włamał się do domu i ukradł z niego 8 świnek skarbonek a w nich... 3 tys. dolarów

Policja

podała, że 34-letni mężczyzna będzie miał postawiony zarzut włamania i kradzieży. Amerykanin włamał się do domu w miejscowości St. Paul i ukradł 8 świnek skarbonek. Łącznie skradł prawie 3 tys. dolarów.

Mężczyzna zaraz po zuchwałej kradzieży pojechał do banku wpłacić pieniądze na swoje konto. Pół godziny trwało liczenie drobnych monet, które złodziej wyniósł z okradzionego domu. Kiedy tylko cała suma znalazła się na jego rachunku, przestępca zabrał swoją dziewczynę na zakupy - kupił jej buty, kurtkę i kilka koszulek.

Przestępstwo doskonałe? Wpadka byłaby do uniknięcia, gdyby nasz bohater nie został zauważony przez sąsiada okradzionego domu, który bardzo czujny od razu zadzwonił na policję. Poszukiwania złodzieja trwały bardzo krótko - funkcjonariusze nie mieli żadnego problemu z odszukaniem kryminalisty, ponieważ przytomny sąsiad spisał numer rejestracyjny samochodu.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Najdziwniejszy napad? Złodziej... czekał na telefon

Ukradł 100 dolarów i... zostawił swoje dane!

UWAGA KONKURS! Wysyłaj nam śmieszne zdjęcia, historie i filmiki i wygrywaj nagrody!

Więcej o: