Misia ma każdy. Nie wszyscy potrafią się do tego przyznać, zwłaszcza kiedy uważają się za dorosłych i poważnych. Alert24 i Deser.pl starają się Was przekonać, że mieć misia to żaden wstyd. Miś jest fajny, ciepły i miły. Zawsze jest na miejscu, ma czas, nie chodzi z kolegami na mecze. Miś jest potrzebny.
Pokaż swojego pluszowego misia
Pokażmy swoje misie , niech inni mają okazję zobaczyć nasze pluszaki. Mogą mieć naderwane ucho, mogą być bez oka - w konkursie misiowej piękności nie liczy się przecież wygląd. Tylko zawartość... misia w misiu. Dzień Pluszowego Misia, który jest obchodzony 25 listopada, to sposób na fetowanie ich obecności w naszym życiu. Każdy misia miał. Lub ma do teraz. Alert24 i Deser.pl zachęcają Was do naszej interaktywnej zabawy.
Pokażesz nam swojego misia? Napisz, jak ma na imię i od kiedy go masz. Prześlij jego zdjęcie na Alert24 lub mms-em na numer 605 24 24 24 . Możesz też wysłać zdjęcia i historię swojego misia mailem na adres deser.pl@gazeta.pl .
Nadesłane zdjęcia możesz obejrzeć TUTAJ>>
Skąd się wzięły misie?
W czasach kiedy nikt jeszcze nie słyszał o Myszce Miki, Kaczorze Donaldzie prezydent Stanów Zjednoczonych Theodore Roosevelt (czy wszystko musi zacząć się w USA? - red.) podczas polowania znalazł porzucone niedźwiedziątko.
Roosevelt uznał, że nie będzie strzelać do małego, bezbronnego misia. Historia urzekła Morrisa Michtona, właściciela małego sklepu z zabawkami na nowojorskim Brook-lynie. Michton uszył misia z brązowego pluszu. Tak, w 1903 roku, zaczęła się światowa kariera pluszowych misiów, która z sukcesem trwa do teraz.