Pokaż swojego misia! Dzisiaj jego święto

25 listopada to szczególny dzień w kalendarzu. To właśnie dzisiaj obchodzimy wyjątkowe święto - Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Alert24 i Deser.pl zaprosiły czytelników do wspólnej zabawy. Odzew na nasz apel przerósł najśmielsze oczekiwania. Misia ma każdy. Oto dowód!  

TU ZNAJDZIESZ PONAD 100 ZDJĘĆ MISIÓW NASZYCH CZYTELNIKÓW - ZOBACZ>>

Od piątku zachęcaliśmy Was do wysyłania nam zdjęć i opowieści o swoich misiach. Powstał niezwykły obraz polskich misi . Duzi, mali i średni - wszyscy chcą pokazać światu swoje misie. A są to misie wyjątkowe i niepowtarzalne - każdy ma swoje imię, osobowość i historię.

Towarzyszą wam pluszaki w różnym wieku: mają po 5, 10, 50 lat i więcej. Najstarszy miś ma około 100 lat! Często są to misie po przejściach: ze sztucznym okiem, naderwanym uchem, po operacjach plastycznych czy psychoterapii niwelującej sfilcowanie. Misie wszystko to cierpliwie znoszą i nigdy się nie skarżą. Raz w roku należy im się święto!

W ciągu tych kilku dni dostaliśmy ogromna ilość maili. Z bólem serc stwierdzamy, że nie jesteśmy w stanie zamieścić wszystkich zdjęć. Naprawdę nie spodziewaliśmy się takiej masy misiolubnych ludzi wśród naszych czytelników. Za wszystkie listy bardzo dziękujemy, zaś misiom składamy najserdeczniejsze życzenia w dniu ich święta. Sto lat! I dużo, dużo więcej!

Miś czytelnika Maxa

Zajączka Henryka wysłała nam czytelniczka z Łodzi

Kolekcja czytelników z Podlasia

TU ZNAJDZIESZ PONAD 100 ZDJĘĆ MISIÓW NASZYCH CZYTELNIKÓW - ZOBACZ>>

Więcej o: