Tak mnie dziś naszło. Po pierwsze, żeby tutaj zajrzeć. Po drugie myślałam o tym, że sa takie osoby, co mają, przechowują, czytają listy miłośne. Wspominają z sentymentem zapewne. Czy macie, pisaliście, przechowujecie, czytacie? Pozdrawiam wiosennie
Przeprowdziłam się do nowego mieszkania i w prezencie dostałam 3 storczyki. Wszystkim zaczęły żółknąć i odpadać liście. Jeden stracił już wszystkie i zostały same korzenie. W salone w którym stoją jest bardzo mało światła, bo okno jest na północ. Czy to dlatego? Czy storczyki potrzebują dużo
Tak zdaniem Prof. Chrostowskiego należy zaopiniować list Episkopatu, za którego treść podobno odpowiada Kard. Ryś. i który to listb czytany był w niektórych kosciołach. Proces zwany chszczeniem judaizmu nabiera w warunkach polskich specyficznej formy. Opinia Experta: -- --------------- Pamiętaj o
Lekarze słynnego szpitala przekazali dyrekcji tegoż szpitala list. List przekazał osobiści doktor sygnalista. Co ciekawe list ten nie był podpisany. Ale warto poznać jego fragmenty cytowane przez Warto, że list już zniknął ze strony tegoż portalu a nie jest go łatwo znaleźć jeśli ktoś nie wwiedział
Wołodymyr Zełenski w liście otwartym do Władimira Putina zaproponował zakończenie wojny i spotkanie. Dziwny list z połajankami i groźbami do człowieka, z którym chce się zawrzeć pokój. Trochę w stylu przypomina formę znanego z historii listu kozaków do sułtana tureckiego. Obraz „Kozacy piszą list do
cios-celniejszy-niz-rakiety-zelenski-wyslal-list-do-putina
felusiak1 napisał: > igor chce dokopać Zelenskiemu. Przecież każdy wie, że to głupi komediant, zlodz > iej i narkoman. > Pisze jakies listy do cara. Trzeba go zamknac. Pisze listy i do Trumpa.
No, niepodpisany list to jest po prostu donos, przy tym i tak wiadomo, kto go dostarczył (Jędrzejewski, wiadomo z obiegu dokumentów w szpitalu), więc trochę zdziwiona jestem, że nikt się jednak nie podpisał. Widać taki obyczaj w szpitalu panuje (żeby w razie czego d..y nie zawracali). Ale
monalisa2016 napisał(a): Re: Dlaczego Zelenski publikuje listy otwarte? Element wojny psychologicznej, wg mnie. Widzi, że Moskwa się sypie, no to trzeba docisnąć. List otwarty dociera nie tylko do adresata (jego forma wskazuje na to, że akurat do tego autor przywiązuje najmniejszą wagę) ale do
Czasami lubię wrzucić jakąś muzykę z YT i słuchać w tle. Ostatnio zauważyłem, że utwór po zakończeniu przeskoczył na następny. Okazało się, że wybrałem listę utworów, a nie pojedynczy utwór. Przykładowo: (jak by co, to jest Zostawcie Tytanika nagrane przez Lady Pank. Wśród utworów polecanych są