Marcinkiewicz i piękna Isabel - ślub w sierpniu?

Kolorowa Alternatywa, odc. 23

Bądźmy szczerzy. Tydzień w brukowcach rozpoczyna się bardzo, bardzo kiepsko. Żadnych chwil grozy, szalonych kangurów, ani nawet pana Anatola z wybuchowym bimbrem .

Spółka Super Express & Kazimierz Marcinkiewicz już dawno nas znudziła. Czy kogoś interesują jeszcze doniesienia Superaka, że były premier szpanuje już nie tylko nową dziewczyną , ale i nowym BMW? Nie wstrząsają nami nawet doniesienia Faktu o początkach miłości Kazimierza i pięknej Isabel. Z niecierpliwością czekamy na koniec tej bajki. Nasz ślub odbędzie się w sierpniu - zapowiedział Faktowi zakochany Kazimierz . No, to sobie poczekamy...

WYBIERAMY WYDARZENIE DNIA:

Marcin Meller ''odnalazł się przy śniadaniu'' - donosi Super Express . Niestety, chodzą słuchy, że prezenter ponownie zaginął już w czasie obiadu. Poszukiwania trwały aż do kolacji, ale nie przyniosły rezultatu. 

POSTAĆ DNIA:

''Niebieskooki, obezwładniająco przystojny policjant'', sierżant drogówki w Wadowicach i Mister Polski 2008 w jednej osobie, który z pomocą Super Expressu szuka sponsorki (lub sponsora) na wyjazd do Singapuru. Życzymy powodzenia.

CYTAT DNIA:

Plotkarze krążą wokół ciebie jak hieny. Ale to twoja wina, bo dostarczasz im tematów do obgadywania - tak horoskop Faktu ostrzega wszystkie Barany. Hmm... czy znamy jakiegoś Barana?

Więcej znajdziesz na www.se.pl i www.efakt.pl

Przegląd prasy kolorowej. Kolorowa alternatywa dla szarych niusów. Codziennie.

Więcej o: