Wypowiedzi na forum o:

obiad

  • Jak podgrzewacie obiady?

    Do tej pory miałam mikrofale, ale właśnie dokonała żywota. Potrzebuję czegoś, w czym dzieci mogły by sobie odgrzać obiad gdy ja jestem w pracy. Airfryera do tej pory nie mam, zastanawiam się nad nim, bo miałby szersze zastosowanie, ale czy podgrzewanie w nim jest wygodne.? A może jakiś mały

  • Cześć piękne 🥰 Co macie dzisiaj na obiad???

    Witam,piękne panie jak się dzisiaj czujcie???U mnie zimno i deszczowo i jakoś słabo się czuje,mam takie ciśnienie 108/70/72 ,dzisiaj dla męża i synka zrobiłam na obiad sos mięsny,ziemniaki i mizeria,a na deser rogaliki drożdżowe i ciasto z budyniem i truskawkami,a u was co pysznego,mile widziane

  • Szybki obiad - ratunku

    Szukam inspiracji. Plany się mi nieco na dzisiaj pozmieniały i muszę teraz wymyślić obiad, który mogę zrobić szybciutko (max. 30 minut) i jeszcze będzie się nadawał do odgrzewania, bo dzisiaj każdy będzie go jadł sam... Będę miała w międzyczasie czas na krótkie zakupy, więc mogę coś kupić.

  • Świąteczny obiad z piersi kurczaka

    Szukam jakiegoś fajnego przepisu na świąteczny obiad z piersi kurczaka. Tylko takie mięso lubi większość towarzystwa. Kompletnie nie mam pomysłu na coś oryginalnego, a nie chcę podać banalnych kotletów. Może coś podpowiecie? 🤗

  • Co na obiad we wlasne urodziny?

    Dziewczyny, co polecilybyscie na urodzinowy obiad? Zadna impreza, obiad na dwie osoby, zeby bylo inaczej niz na codzien. Partner pomoze we wszystkim, ale wymyslec mam sama. Nie wegetarianskie, choc warzywa lubie, ale nie jako skladnik jedyny. Moze byc ryba, moze mieso, byle na cieplo. No i zeby sie

  • Kiedy gotujecie obiad dla gości?

    Mam w swoim otoczeniu osoby, które niedzielny obiad dla 8 osób przygotowują już w środę lub w czwartek. Ugotowany rosół już w środę, kupione ciasta w czwartek. dla mnie opcja hardkor, a te osoby uważaja, że są świetnie zorganizowane i przygotowane, a nie na ostatnią chwilę. Ja piekę dzień wcześniej,

  • śniadania, obiady, kolacje, część 2

    I tutaj tez pozwoliłam sobie na wznowić w nowym wątku. Od wczoraj mamy obiad do podgrzania. Wczoraj małżonek upiekł żeberka na grzańcu. Zapitka z zakąską :D

  • Re: Tanie obiady

    Czizas.... Wg Twojego toku rozumowania, jak powiesz, że na obiad dzisiaj "ogórkowa" tzn., że będzie barszcz czerwony

  • Re: sniadania/obiady/kolacje - Czerwiec 2026*

    Kendo moje golabki z kasza rowniez smaczne, zamrozilam na pare obiadkow i jutro mam na obiad. -- Serce miej otwarte dla wszystkich, zaufaj niewielu W. Shakespeare

  • Re: Cześć piękne 🥰 Co macie dzisiaj na obiad???

    „Się podaje”? Ja lubię cały obiad na jednym talerzu.