Mam Talent: 12-latek śpiewa jak "młody Stevie Wonder"

Shaheen Jafarghol porwał swoim głosem publiczność i jurorów. Susan Boyle, gwiazda brytyjskiego Mam Talent, powinna czuć się zagrożona - pojawił się naprawdę groźny rywal. Nawet słynący z surowych ocen Simon Cowell zgotował mu owację na stojąco, a Demi Moore pochwaliła występ na Twitterze. 

Susan Boyle ma miliony fanów na całym świecie i nadal prowadzi w zakładach bukmacherskich, ale nie może już czuć się pewna zwycięstwa. W sobotnim programie Britain's Got Talent wystąpił nastolatek z Walii Shaheen Jafarghol i przyćmił sukces 48-letniej gospodyni ze Szkocji.

A początek był nieciekawy. Jafarghol wybrał piosenkę "Valerie" grupy "The Zutons", nagranej później przez Amy Winehouse. Zaczął śpiewać, zadowolona publiczność klaskała, ale... Cowell stwierdził, że to nie jest piosenka odpowiednia dla jego głosu. I przerwał występ . Nie tak to miało wyglądać...

Wtedy Jafarghol zdecydował się zaśpiewać "Who's Loving You" , nagrane przez młodego Michael Jackson. I to był strzał w dziesiątkę! Publiczność aż piszczała z zachwytu, a jury (łącznie z Simonem Cowellem!) zgotowało chłopcu owację na stojąco.

- Tak jedna piosenka może zmienić twoje życie. To może być początek czegoś wyjątkowego, młody człowieku - powiedział Cowell. - Kiedy Simon zmusił go do zaśpiewania piosenki właściwej dla jego głosu, był fantastyczny. Jak młody Stevie Wonder - stwierdził drugi z jurorów, Piers Morgan .

A tak tydzień wcześniej zaśpiewała Susan Boyle :

I jak Wam się podoba?

Więcej o: