Zapłaciła 700 tysięcy złotych, żeby zemścić się na kochanku

Historia jak scenariusz hollywoodzkiego filmu: miłość, zdrada i miliony dolarów.

Kobieta dowiaduje się, że wysoko postawiony mężczyzna, z którym się spotykała jest żonaty. Kochanek wraca do żony, a porzucona kochanka postanawia się zemścić. Wbrew pozorom nie jest to fabuła filmowa.

Charles Phillips był znany jako prezes firmy Oracle i jeden z głównych doradców ekonomicznym Baracka Obamy. Teraz cały świat dowiedział się o jego romansie z YaVaughnie Wilkins. Kobieta dowiedziała się, że Phillips kłamał, że jest od 2003 roku rozwodnikiem. Była kochanka z zemsty wykupiła ogromne powierzchnie reklamowe na ulicach Nowego Yorku, San Francisco i Atlanty.

Na plakatach znalazło się zdjęcie Phillipsa z jego kochanką i zdjęcie listu z odręcznie napisanymi słowami ''Zawsze będziesz moją bratnią duszą'' . Zamieszczono też adres do strony internetowej, na której Wilkins zamieściła zdjęcia wielu pamiątek z wspólnie spędzonych 8 lat: fotografie z podróży po całym świecie i oficjalnych przyjęć. Mnóstwo napisanych odręcznie listów z zapewnieniami o gorącym uczuciu. Strona jest obecnie niedostępna.

Charles Phillips wydał krótkie oświadczenie przyznał się do romansu i poinformował, że jego rozwód rozpoczął się w 2008 roku. Biały Dom na razie nie komentuje całej sprawy .

doro

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: