75-letnia babcia... pobiła złodzieja [WIDEO]

Tego nikt się nie spodziewał.

Te wydarzenia miały miejsce w Bostonie w ubiegły czwartek o pierwszej w nocy. Miejscowy rabuś postanowił wykorzystać późną porę. Wszedł do sklepu i zażądał pieniędzy. W sklepie oprócz sprzedawcy była tylko staruszka. Nikt się nie spodziewał takiego obrotu wydarzeń.

Gdy starsza pani zobaczyła co się dzieje, zaczęła okładać rabusia czytnikiem cen. Złodziej przestraszył się i pobiegł do wyjścia . Kobieta na odchodne uderzyła go jeszcze kilka razy.

Starsza pani, która nie chciała ujawnić swojego nazwiska. Wiadomo, że jest częstą klientką tego sklepu. Przyjaźni się ze sprzedawcą. - Myślę, że po prostu chciała obronić przyjaciela - mówi porucznik miejscowej policji, Marc Gatcomb.

To szokujące. Nie widziałem nigdy, żeby 45-latek zrobił coś takiego, a co dopiero 75-latka - skomentował wydarzenia kapitan bostońskiej policji, Tom Swanson.

Dzięki nagraniom kamery przemysłowej udało się rozpoznać rabusia. Jest nim 34-letni Michael McInnis. Jest dobrze znany policji. Całe szczęście nie miał ze sobą broni.

McInnis jest recydywistą. W ciągu ostatnich 10 lat stawał przed sądem aż 13 razy. Przedstawiono mu już zarzuty. Wyznaczona została kaucja 1500 dolarów , ale nie zapłacił jej, więc na proces poczeka będzie w areszcie.

doro

ZAPRASZAMY NA DESER.PL || FACEBOOK

Więcej o: