UFO pojawi się na ślubie księcia Williama i Kate Middleton! Szok i niedowierzanie

Podobno ostatnio statki obcych krążyły nad Libią i obserwowały efekty japońskiego tsunami. Teraz pora na najważniejsze wydarzenie Wielkiej Brytanii: podobno mają chrapkę na obejrzenie ceremonii ślubnej na żywo!

George Filer - emerytowany major RAF-u - jest obecnie przewodniczącym Narodowego Centrum UFO. Jego zdaniem, obcy chętnie przyglądają się ważnym wydarzeniom na Ziemi. Z jego słów wynika, że obecnie na świecie zgłaszanych jest około 1 tys. obserwacji miesięcznie, i spodziewa się przynajmniej kilkunastu z okazji ślubu księcia Williama i Kate Middleton.

Część badaczy związana z Filerem liczy wręcz na to, że podczas ślubu para oficjalnie wypowie się na temat obcych statków. Czemu? Po pierwsze, ostatnio piloci RAF-u zgłaszali zaobserwowanie niezidentyfikowanych obiektów nad kanałem La Manche. Po drugie: plotki głoszą, że rodzina królewska jest bardzo zainteresowana zjawiskiem UFO. Podobno zapalonym ufologiem jest Książę Filip, dziadek Williama.

Cóż, jesteśmy zaciekawieni, czy kosmiczni turyści faktycznie pojawią się na ślubie. Nie tracimy nadziei - może właśnie to wydarzenie jest celem trzech wielkich statków pędzących w stronę Ziemi? Podejrzewamy jednak, że stanie się to, co zwykle. Czyli nic.

Lot supertajnego samolotu kosmicznego nagrany! Zobacz zdjęcia >>

Więcej o: