Natalia Jarmul

 • TikTokerka zdradza tajemnice sieciówek. 'Pierz swoje ubrania po zakupie. Nie są tak czyste, jak myślisz'

  TikTokerka zdradza tajemnice sieciówek. "Pierz swoje ubrania po zakupie. Nie są tak czyste, jak myślisz"

  Czy kiedykolwiek po przyniesieniu do domu nowo zakupionego ubrania zdarzyło ci się bez wyprania umieścić je w szafie i przy najbliższej okazji założyć na siebie? Jeżeli odpowiedź brzmi - tak, koniecznie zmień ten niezdrowy nawyk! Jak dowodzą dermatolodzy, takie zachowania mogą nie tylko podrażnić twoją skórę, ale również wywołać liczne reakcje alergiczne i wiele więcej...

 • Pleśń w doniczce? Ten trik pomoże uratować roślinę bez przesadzania. Wystarczy jedna rzecz

  Pleśń w doniczce? Ten trik pomoże uratować roślinę bez przesadzania. Wystarczy jedna rzecz

  Pleśń w doniczce to nie tylko problem pod względem estetycznym. Może również przyczyniać się ona do więdnięcia i innych chorób roślin doniczkowych. Pojawia się najczęściej, kiedy w pomieszczeniu jest wilgotno i mało słonecznie lub ziemia w kwiatach została przelana, jest zbita i gliniasta. Na szczęście tej nieprzyjemnej sytuacji, możemy łatwo zaradzić bez zastosowania skomplikowanych rozwiązań.

 • Kolor gąbki do mycia naczyń może mieć znaczenie? Mało osób o tym wie

  Kolor gąbki do mycia naczyń może mieć znaczenie? Mało osób o tym wie

  Nie jest niczym odkrywczym, że gąbka do mycia naczyń mieści się w kuchni każdej z nas. Nawet jeżeli wśród kuchennego wyposażenie znajdziemy zmywarkę, ręczne mycie wciąż czasem może okazać się jednym rozwiązaniem. Czy kiedykolwiek jednak zwróciłaś uwagę, na to, jaki kolor ma gąbeczka, której używasz przy zmywaniu? Jeżeli nie, robiłaś duży błąd!