Jak zobaczyłem kandydatów na Człowieka Roku 2012 to doznałem szoku. Chciałbym dowiedzieć się w czym dani kandydaci byli lepsi w rekrutacji. Dla mnie człowiek roku to taka osoba, która naprawdę w 100% oddaje siebie w tym co robi. Wiem że sporo osób podziwia Pogotowie Rodzinne w Świeciu, które jest
Mamy Człowieka Roku :)) "Twarda jak Thatcher, ciepła jak dziewczyna z południa". Premier Szydło odbiera tytuł Człowieka Roku -- Uwaga szczur!
wg 3 miejsce na człowieka roku zajęły "nasze złotka". -- kto wygrał nie powiem.
Człowiek Roku??? Konie, wyścigi psów, zawody w kolarstwie kapslowym itd. Człowiek Roku, a sprzedawalność gazety??? Kto zazwyczaj organizuje zawody??? Odpowiedź: Zawody zawsze organizowane są przez siłę wyższą. -W tym przypadku przez gazetę, która liczy na głupotę tych co lubią igrzyska. -Z nadzieją,
Wcześniej niż zwykle rozpoczynamy plebiscyt „Człowieka Roku...” o nagrodę „Kryształu Górskiego”, aby móc go prowadzić przez pełne dwa miesiące, a finał odbyć w pierwszej dekadzie lutego. Dwa miesiące są nam potrzebne do tego, aby jak najwięcej osób mogło oddać swój głos, gdyż plebiscytu nie
1. Rok 2015 Człowiekiem Roku Gazety Polskiej zostaje Jarosław Kaczyński (i nie tylko Kaczyński). -- The Last Ride of the Day
Tygodnik "Wprost" wybrał swojego "człowieka roku". Jaki tygodnik , tak "człowiek". Swoja droga to Ziobro jakoś nie może ruszyć z miejsca ; niewielki to dystans od ZERA / mianował go tow. Miller/ do człowieka roku , obranego przez innego towarzysza czyli Marka Króla , zwanego też Rycerzem. -- " Na
Łapówkarz człowiekiem roku. Kto w przyszłym? Pedofil, złodziej, czy seryjna aborterka?
Niech ktoś powie,że "Wprost" nie jest tygodnikiem redagowanym przez wazeliniarzy! Chyba wszyscy premierzy byli u nich "ludźmi roku"! Co ktoś zostaje premierem, to bankowo jest "Człowiekiem roku"(z małymi wyjątkami).Brak słów...-- recez
Wbrew temu co wieszczyli tzw. eksperci pod wodzą samego Balcerowicza o krachu gospodarczym Polski, jest jednak inaczej. Mimo gigantycznych pieniędzy wpompowanych w polskie rodziny budżet nie tylko się nie załamał a nawet są oszczędności. Bezrobocie spada, skrajne ubóstwo wśród dzieci zmalało o 94% a