Cóż, wczoraj byłam z mamą w szpitalu, wiozłam ją do auta na jakimś takim wózku, który był b ciężki w prowadzeniu, napotkałyśmy schodek i kombinowanie nam nie szlo. Podszedł pan Ukrainiec, zniósł wózek ze schodka, pomógł mamie dostać się do auta, powiedział mi , że odprowadzi wózek, pożartował. Więc
Bardzo dobrze, że są u nas Ukraińcy. Potrzeba nam zresztą więcej nie tylko ich, ale i innych imigrantów. Dramat demograficzny w Polsce. GUS ujawnił nowe dane, współczynnik dzietności szoruje po dnie. Rekordowo niski współczynnik dzietności w 2025 roku. Najnowsze, oficjalne zestawienia potwierdzają
"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna; czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś,do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą, po prostu przy nim być, gdy tego potrzebuje. Jak dobrze,
DOBRZE ŻE JESTEŚCIE! Słuchajcie już oto pytałam , ale nikt mi opowiedział.Niedługo będę miała operację( całkowite usunięcie tarczycy) i na szczęście dzięki Wam troszkę mniej się boje. Tylko nie wiem kiedy mam zacząć brać hormony, czy już następnego dnia po zabiegu? Niestety nie będę się już do
Kowalski o Pegasusie: Dobrze, że są takie narzędzia Dobrze, że są. To jak nóż lub siekiera - bez nich byłoby trudniej w historii ludzkości. Ale użyty, użyta do walenia w głowę dziecka w bibliotece - jak już kiedyś tak w Polsce było? Brzytwa - do golenia przecież. Ale dać wariatowi? Pegaz miał służyć
Dobrze, że są piraci, bo gdyby ich nie było Polacy zmuszeni by byli do "powrotu do przeszłości". Znów czekałoby się na listę przebojów i z zapartym tchem w skupieniu włączało w odpowiednim momencie przycisk nagrywania. Nagrania z radia są - jak wiemy - słabej jakości. Kasety są toporne, niewygodne.
tak sobie właśnie myślałam że dobrze by było gdyby było forum tylko o drutach... bo ja wprawdzie umiem coś innego wyrobótkować, ale maniakalnie zajmuję się dzierganiem. No i dobrze że jest :-) Nieskromnie powiem że mam dobre mniemanie o swych dzierganych umiejętnościach więc może na coś się przydam,
pleśniowych różnych ostatnio kilka kupiłem za 1/2 - 1/3 ceny. Dla,eufemistycznie rzecz ujmując, umiarkowanie zamożnych osób okazja jedyna :). Jak dobrze, że są przeceny :) -- BETTER MOTORHEAD THAN DEAD
wina i ja nie zrobiłam nic złego, ale gadał dziad do obrazu.. Czekam na wyniki hist-pat, ale już wiem po Waszych listach, że one w sumie nie wyjaśniają wiele. Kończę już. Powiem tak: dobrze że jesteście. Pozdrawiam Was i Wasze brzuszki, właśnie MIMO WSZYSTKO. Pa.
! Teraz już nie rozpaczam. Czytam uważnie forum (chociaż czasami żargon "boreliozowy" jest trudny do zrozumienia) i szykuję się do walki. Nie mam pojęcia, co mogą mi w tym szpitalu zaproponować, ale nie dam się wyrolować. Bo dzięki Wam wiem, co powinnam ze sobą zrobić. To forum to moja szansa. Jak