-
Czy sformułowanie obrażające? Nie dalej jak wczoraj przeczytałam w internecie wypowiedź matki dziecka z zespołem Downa, że jej zdaniem sformułowanie "dziecko z Downem" jest generalnie niestosowne, ponieważ powinno się mówić "dziecko z zespołem Downa", i ona nie chce, by o jej synu tak mówiono. A jak
-
Sytuacja wygląda tak: w tym roku dołączyła do klasy dziewczynka, bombelek siedział z nią w ławce, bardzo się zaprzyjaźnili, najlepsza psiapsi, porozumienie dusz. Ten sam temperament, zainteresowania, poziom intelektualny, wszystko zgrane. No i nagle psiapsi znikła. Bombelek tęskni, bombelek płacze
-
Taki taniec trzeba wytrenować. To AI. Małe dzieci czesto zaskakują tym ze są bardziej rozumne niż im to jestesmy skłonni przypisać, ale nie powinno się małych dzieci udoraślać. trochę trupie
-
Lewacka kretynka ,ktora sprawuje ta funkcje zabronila prywatnej lodziarni fundowac darmowego loda dzieciom,ktore otrzymaly swiadectwo z czerwonym paskiem! Kiedy w necie zrobils sie afera,ta kretynka pojechala 400km. z Earszawy do Pszczyny ,do tej lodziarni ,by sie tlumsczyc kretynsko!! Ta kretynka
-
Podobno Chinach jest zakaz zabierania dzieci na jakiekolwiek praktyki religijne. W praktykach religijnych wolno uczestniczyć dopiero jak się skończy 18 lat. Chiny podobają mi się coraz bardziej! Brak prania mózgu dzieciom przez kościół katolicki czy islam to ogromna wartość!
-
- skandal! Ręce precz od naszych dzieci zboczeńcy!!!! Wara!!! A kysz !!!!
-
Jedna część znajomych, w grupie, w której jestem, kobiety niepracująco zawodowo, załatwiają za dzieci wszystko - i tu wyglądam blado jako matko. A druga część znajomych, uwaza ze przesadzam z opiekuńczoscią nad dorosłymi, ale młodymi dziećmi, to grupa dorosłych meżczyzn, którzy zawsze musieli sami
-
Dziewczyny, pomóżcie. Czy Waszym zdaniem mogę coś zrobić, a jeśli tak, to co. Moja córka Kasia chodzi do klasy z Krzysiem. Dzieciaki są w 1 klasie SP. Znam Krzysia i jego rodzinę, bo Kasia i Krzyś chodzili razem do przedszkola. Nie kolegowali się tam specjalnie, ale stosunki między nimi i nami
-
Lecimy w wakacje do USA. Esta przyznana, ale dziecko ma paszport wyrabiany jak miało 10 lat więc nie ma w nim odcisków palców, bo są wymagane od 12 rż. Czy wjedzie na ten paszport, czy trzeba nowy? Ważny do 2028.
-
dla wszystkich ematek, ktore bywają cherubinkami jak i enfant terrible, najlepsze zyczenia z okazji dnia dziecka! pokazcie lub opiszcie swoje dobre wspomnienia z dziecinstwa ps. ja jak co roku dostane prezent od rodzicow