Kto pracował w Family Frost jako kierowca sprzedawca Jak tam jest Warto?
Czy ktoś z Państwa wie, gdzie zatrzymuje się samochód z lodami Family Frost? Słychac go w weekend niedaleko osiedla, ale nie wjeżdża do nas.
zna ktoś numet tel do kierowcy Family Frost jeżdżacego po Radości i okolicach?? będę wdzięczna za info - niestety w biurze FF w Warszawie nikt nie odbiera :(
"Family Frost Polska" Sp. z oo - Bagienna 4, Legnica - 76 722 39 38 Więcej informacji » "Family Frost Polska" Sp. z oo - Międzyleska 2, Wrocław - 71 336 24 93 Więcej informacji »
W Hdyni w najbliższych dniach wchodzi w zycie ukaz zabraniający używania trabek do celów reklamowych. To efekt walki mieszkańców z melodyjkami Family Frost.
Dzieci męczą mnie co tydzień,żebym kupiła im lody z Family Frost.Auto stoi akurat pod naszym domem.Zastanawiam się czy są dobre i czy warto kupić?
Witam. Czy nie denerwuje Was dżwięk żółtego samochodu sprzedającepo jakieś tam mrożonki ? Firma nazywa się chyba Family Frost ? Ja osobiście jak codziennie słyszę ten charakterystyczny dżwięk to nie krew zalewa !!! Przeież nawet w sobotę nie można w spokuju posiedzieć na tarasie bo zawsze z którejś
bardzo często korzystam z Family Frost.mieszkam w domu jednorodzinnym i dla mnie to super pomysł.uwielbiamy sorbetowe kajtki (kaktusy Schellera) o niebo lepsze niz tym jestem dietetykiem i wiem jak wazne jest szybkie pokonanie drogi sklep -zamrażalnik.a tu ,on do ciebie przyjeżdża.nie polecam tylko
"Mamy nadzieję, że na pomysł takiej reklamy nie wpadnie firma "Family Frost", której lodziarek, posiadających najbardziej irytujący sygnał dźwiękowy wszech czasów, nie pozdrawiamy." swiete slowa, za kazdym razem gdy slysze to zolte g... halasujace jak tandetny telefon komorkowy, tylko 1000x glosniej
wszystkim przyjaciołom i sympatykom Family Frost dedykuję ten oto utwór: pom-bi-bom-bim-bom-bom-bim! pom-bi-bom-bi-bom-bom-bim! pom-bi-bom-bim-bom-bom-bim!! :)))))) no dobra, żartowałem (też mnie to trochę wkurza), - mam nadzieję, że nikt w tzw. międzyczasie szczękościsku nie dostał...