po zwycięstwie w Lidze Mistrzów. Widać u nich każdy pretekst dobry jest aby spalić co nieco, powybijać szyby w witrynach, niszczyć mienie społeczne i prywatne. Ale Francja to dojrzała demokracja, tak mówią w Brukseli. Natomiast w Polsce jeszcze nie mamy dojrzałej demokracji, i dlatego kibice w
Prezydent Francji Makron potwierdził swoja wizytę w Gdańsku.Przybędzie tam wraz z ministrami i ważnymi biznesmenami na zaproszenie premiera Tuska. Spotkania z Batyrem nie przewidziano. -- "kiedy zaczynają dużo mówić o patriotyzmie, bogu, honorze i ojczyźnie to na pewno znowu coś ukradli". Michaił
W Wielką Sobotę we Francji kolejny rok z rzędu rekordowo dużo osób dorosłych przyjmie chrzest - poinformował w piątek francuski episkopat. W sumie ochrzczonych zostanie ponad 21 tys. osób, czyli o 20 proc. więcej niż w roku poprzednim. Liczba chrztów dorosłych i nastolatków rośnie we Francji od 2022
Oferujemy transport towarów do i z Francji autami typu: bus, solo, standardowymi naczepami. Według ustaleń i zapotrzebowania klientów. Zapraszam :)
Takie może głupawe pytanie, ale myśleliśmy o południu Francji latem, tylko, że właśnie przeczytałam ostrzeżenie na stronie msz, że jest "najwyższy poziom zagrożenia terrorystycznego, że zwłaszcza na południu zorganizowane grupy przestępcze napadają na zagranicznych turystów"... No i zwątpiłam. Jaka
stefan4 napisał: Instytucja prezydenta, niesymbolicznego tylko obdarzonego prawdziwą władzą, stanowi zagrożenie. System Prezydencki we Francji jakos nie doprowadzil do upadku tego kraju...
Jadę służbowo do Francji, jest duża szansa na przedłużony weekend (wiosną). Będę w okolicy Narbony, podpowiedzcie proszę co ciekawego jest w okolicy, gdzie warto, gdzie mnie warto się udać?
Tymczasem we Francji w Wielką Sobotę 21 tys osób przyjęło chrzest święty.
Tylko we Francji. Twoja druzyna wygrywa Lige Mistrzow, a ulice miast plona. To naprawde bardzo dziwne zjawisko, przybierajace wszystkie cechy rytualu. Moze to celowe dzialania rzadzacych? I w ten sposob wypuszcza sie para. Lepiej niech pala samochody, niz budynki rzadowe.
to o 10% mniej niż rok temu. Na dodatek jest trochę mniej rannych policjantów. Gratulacje PF. Jak tak dalej będzie to mała Holandia wyprzedzi Francję w uczczeniu Nowego Roku. Tam był ostry hardcore i teraz trzeba sprawdzić poprzez satelity czy coś jeszcze się ostało z tego państwa wyrwanemu niegdyś