ginące zawody

Więcej o:

ginące zawody

Wypowiedzi na forum o:

ginące zawody

 • "Ginące zawody Śródmieścia"

  Czy koniecznie to dzieci rzemieślników muszą przejmować "ginący zawód " ? W może by tak wywiesić duże ogłoszenie : " Przyjmę chętnego do nauki zawodu ucznia " ....a nuż znajdzie się w ten sposób następca? Serdecznie pozdrawiam rzemieślników.

 • Z przewodnikiem Szlakiem Ginących Zawodów

  Centrum Usług Turystycznych i Przedsiębiorczości w Tuchowie realizuje usługi przewodnictwa i pilotażu, w tym po szlaku Ginących Zawodów. Udział w wycieczkach to dla turystów coś ciekawego i zupełnie nowego, to możliwość poznawania ciekawych ludzi potrafiących z pasją opowiadać o swoim rzemiośle.

 • Re: Szlak ginących zawodów

  A ja na kolejowej trasie Warszawa-Kraków przy 100% zajęciu miejsc i średniej wieku 25 lat jestem z stanie zauważyć w całym wagonie 0 (zero) czytających (zresztą także słuchających czy grających też). To idzie młodość. Nie opieram się na subiektywnych odczuciach tylko na badaniach BN. Mamy drugie od

 • Re: Nauka ginących zawodów szansą dla długotrwale

  Nauka "ginących zawodów" - wstepnym etapem do przerobienia koloni w atrakcyjny skansen. Mieszkancy obowiazkowo: stroje ludowe i w chałupach lampy naftowe. Do miasta można tylko konikiem. Samochody proszę zdać! Analfabetyzm mile widziany. Będzie dużo zwiedzających "za biletami".