godziny

Wypowiedzi na forum o:

godziny

  • Ile godzin śpicie?😴

    Ile godzin śpicie codziennie? A w weekend to śpicie do bólu, czy nastawiacie budzik? Ja codziennie 6 godzin,a w weekend 8,ale budzik nastawiam,bo bez niego spalabym 12 godzin...

  • Ile godzin dziennie śpisz?

    Ja jakieś 6 , 6 i pół. Zasypiam koło północy, budzę się przed budzikiem ustawionym na 06:30. W weekend również. Nie dałabym rady spać 8 godzin.

  • Kraje G20 i ich zadluzenie (%) w stosunku do PKB

    Jak wyzej w tytule, wiecej w artykule, link ponizej

  • Re: Ile godzin śpicie?😴

    Spie ok 8 godzin, rzadko krocej lub dluzej. Staram sie tez trzymac regularnych godzin.

  • 48 godzin

    Operation Epic Fury, 48 godzin, wyeliminowanie najwazniejszych 1250 celow w pierwszej kolejnosci to: celem była wyższa kadra dowódcza, centra dowodzenia i kontroli, wyrzutnie rakiet i inna infrastruktura wojskowa. Starannie zaplanowany atak przeprowadzony o nieoczekiwanej porze, podczas gdy

  • Re: Ile godzin śpicie?😴

    7,5 - 8 godzin niezależnie czy wolne czy pracuję. Jak spisz po 6 godzin na tygodniu to nic dziwnego, że jest jak jest.

  • ta KO to ma sentyment do dwóch godzin

    najpierw Bążur był prezydentem 2 godziny a teraz minister finansów zrobił o godz. 9 konferencję prasową gdzie chwalił się, że KSeF działa świetnie. Po 2 godzinach o 11 jego ministerstwo wydało komunikat, że system KSeF padł właśnie.

  • Re: Ile godzin śpicie?😴

    Staram się spać około 8 godzin, bo jak mniej to migreną atakuje. Ale ja mam też nienormowany godziny pracy, więc bez leków nie zasypiam. Teraz jestem na zwolnieniu ale budzę się rano, żeby nakarmić zwierzęta o dalej ode spać 😁

  • OT - Godzina Pąsowej Róży

    Jutub podsunął mi niedawno film "Godzina pąsowej róży", nakręcony na podstawie książki o takim samym tytule. Nie wiem jakim cudem nie widziałam tego filmu wcześniej, ale obejrzałam go z przyjemnością, tym większą, że książkę uważam za koszmarną, głównie ze względu na bohaterkę. Dla przypomnienia

  • Re: Ile godzin śpicie?😴

    angazetka napisała: > Przecież budzenie się w nocy co godzinę na siku to koszmar. I na pewno nie jest > normalne. > ale po co w zasadzie ten komentarz i diagnoza ? odpowiedziała na pytanie-po co rozbijać atomy ? :P zresztą wyraźnie napisała z czego to wynika i co z tym robi